[]

yurt icin oneri

ilk defa yurtta kalacak birine neler onerirsiniz sizce yanima neler alsam bi el atin bavulu hazirlayalim
 
önce aramaya inan, böyle bi başlık vardı burda..


  • hosein  (08.09.12 15:42:09) 
-bir banyo terliği bi de normal terliğin olsun
-tırnak makasını unutma
-iki asma kilit işine yarar
-çorap ve boxer/külot stokunu yükset tutmanı tavsiye ederim
-büyükçe 3-4 poşet bul kirlileri içine koyarsın ve büyük bavuluna istiflersin (çünkü devlet yurdunda -orada kalacaksan- göt kadar dolap verirler)
  • delibas_alyon  (08.09.12 15:43:30) 
el, yüz, vücut vs havluları al.
çamaşırlar için hurç, daha temiz ve toplu dururlar onun içinde çok toz tutmaz.

  • bass solo take one  (08.09.12 15:58:31) 
saç kurutma makinesi

kirli sepeti

bol askı
  • R.P. McMurphy  (08.09.12 16:43:09) 
Eğer odada izin veriyorlarsa elektrikli alete bir kettle baya işe yarar olabilir.


  • buff  (08.09.12 16:59:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.