[]

Ankara'dan kaçınabilecek en yakın, ucuz tatil mekanı

Merhaba dostlar,

Biz 4 insan evladı olarak Ankara'dan yakın bir yerlere gezmeye, vakit geçirmeye gidelim diyoruz. Yüzmek flan hiçbir şey şart değil, amaç güzel vakit geçirmek. Ve olabilecek en ucuz şekliyle de sonlandırmak istiyoruz tatili.

Neresi olabilir sizce?

1. Amasra

2,3,4..n = ?

Teşekkürler ederim.

 
kızılcahamam.

hem yeşil hem hamamdı soğuksuydu gezmelik rahatlamalık yerler var. güzel vakit geçer yani.
  • trajikomix  (05.08.12 17:43:37) 
hocam amasraya giderseniz 150 TL'ye daire kiralık veriyorlar, hemen her şey var içinde. ama hafta içi tavsiye olunur. deniz olarak güzelcehisar ve inkumu tavsiye olunur oralarda.


  • arandur  (05.08.12 17:43:57) 
Teşekkürler öncelikle. :)

@arandur

Hocam 150 lira iyiymiş aslında Amasra için, ki hafta içi gideceğiz. 150 lira hafta sonu fiyatı mıdır?

@trajikomik

Kızılcahamam'da konaklamalık yer var mı peki hocam?
  • hiperaktifmanyetik  (05.08.12 17:48:29) 
ben ramazandan önce hafta sonu 150 TL (pazarlıkla 140 TL) verdim. Tertemizdi daire, hepimiz acayip memnun kaldık. şimdi ismini soracaksın ama kartlarını kaybettim. eğer istersen goole maps ile tam lokasyonu yollarım hocam sana.


  • arandur  (05.08.12 17:52:16) 
devremülkler var ordada, fiyatlarını bilmiyorum ama.


  • trajikomix  (05.08.12 18:03:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.