[]

daha neler!?

www.radikal.com.tr

Ne olur birisi bana bunun fotosop oldugunu soylesin. Kac gundur kafami kurcaliyor. Bu kadar akil tutulmasi yasaniyor olabilir mi ya cidden? Zaytung haber gorseli gibi yahu resmen!


 
şaka veya komiklik yapmak değil de gerçekten ben de anlamadım. ama yüzsüzlük had safhada.


  • wessago  (16.07.12 13:14:59) 
fotoshop yahut zaytung değil, diyar diyar anadolu. idris naim şahin'in parmağı var kesin.


  • hewit  (16.07.12 13:15:27) 
ben de facebook'ta gorup fotoshop falan sanmistim, o bile zoruma gitmisti. oha hakkaten, bunlardaki bu genislik, bu yuzsuzlukle artik hic birseye sasirmamamiz gerektgiini goruyoruz.

herseyi kirletti allahin belalari.
  • nawres  (16.07.12 13:25:08) 
özellikle şu son 1-2 yılda olan biten bunca şeyden sonra bunlara yeniden oy verebilecek insanın aklından ziyade vicdanından şüphe edeceğim. yazık hakikaten...


  • nathanieltroy  (16.07.12 13:38:29) 
zaytungun ilerde gerçek haberleri veren; hatta ana akım medyaya karşı, sadece gerçekleri değil, gerçekten haberleri veren bir medya özgürleşme hareketi falan olacağına dair senaryolar geliştiriyorum bir kaç gündür.
bu senaryoların vuku bulup oraya buraya filiz vermesinin nedenlerinden biri de bu ve benzeri sapkın kareler.

  • fauxhumanitas  (16.07.12 13:57:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.