[]

(Acil) İnternetten Sms

...Göndereceğim bir site lazım ?
 
yublu.com


  • eipcack  (21.06.12 19:59:04) 
Yenileniyormuş :(


  • hayatkafe  (21.06.12 20:02:29) 
aradan bi saat geçmiş gerçi ama hangi operator olduğunu söylersen daha yardımcı olunabilirdi.

vodafone online işlemlerde günlük 10 ücretsiz sms veriyor. avea ve turkcell de kendi yönlerine 10 sms veriyorlar, bir sms ücreti alıyor olabilirler.

yine duyuruda sıkça sorulan bir soru, arama yapmanızı öneririm. bir sürü site var ama reklamlı olabiliyor ve pek verimli değiller.

çok elzemse duyurudan birinden rica edin şu numaraya şunu yollar mısın diye, alternatif bi yol sonuçta.
  • dahinnotha  (21.06.12 20:51:40) 
  • mindwars  (21.06.12 20:53:29) 
vodafone iseniz bireysel şubeden. değilseniz de göndereceğiniz numara vodafone ise ben gönderebilirim. :/


  • klassno  (21.06.12 20:59:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.