bilgisayar.

şimdi bilgisayardan zerre anlamayan, beklentileri
photoshopu takır takır çalıştırsın,
bilimum oyunlar (amnesia, skyrim) oynanabilsin,
hızlı olsun, kasmasın,
olan bi insanı tatmin eder mi şu ürün? www.vatanbilgisayar.com nasıldır, iyi midir? bi de hiç anlamıyorum cidden anneye anlatır gibi açıklarsanız çok minnettar olurum. :)

bu özellikler bu beklentiyi karşılar ama hp olunca pek cazip gelmedi bana açıkçası..

  • zaraeta  (17.06.12 13:56:26)
herşeyi aynı anda çalıştırmayı hedefliyorsan bellek yetersiz gibi, hp de olunca ısınma sorunları yaşayabilirsin

  • midheaven  (17.06.12 14:00:32)
hp pavillon.ların ısınma sorunu oldupu ve soğutma fansız kullanmanın pek mümkün olmadığınu duymuştum kullananlardan. aklında bulunsun bu da.

  • dahinnotha  (17.06.12 14:02:05)
peki ne önerirsiniz? bütçe 2000 diyebiliriz?

  • aferin cok iyi dusunmussun  (17.06.12 14:04:47)
aynı beklentilerle lenovo z570 aldım. pişman değilim.

  • Dalek  (17.06.12 14:09:39)
şu anda direk model olarak öneremeyeceğim ama toshiba - dell - sony ailelerine bir göz atabilirsiniz lakin fiyatlar bütçeyi biraz aşabilir

  • midheaven  (17.06.12 14:10:46)
acer 5742g! 1gb nVidia 420m ekran kartı, i5 işlemci, turbo boost ile 3ghz a çıkıyor. 500gb harddisk. bu bilgisayar herşeyi karşılar. 3ds, photoshop, illisunator, winamp, torrenti hiç donmedan kullanabilirsin. hem ısınma sorunu da yok.

  • cetoxim  (17.06.12 14:22:31)
2000 liraya okuz alinir.

su alet asmis bir alet: www.hepsiburada.com

acer 420m ekran kartli seyi oneren arkadas... saka misiniz?

bu yukaridaki biraz pahali gelirse o vakit dell'e yonelebilirsin ama ekran kartinda bayagi fark var.
www.hepsiburada.com
  • entrapmen  (17.06.12 14:38:12)
asus n56vm iyidir. hem ileride bi 4gb ram ve ssd takarak uçak olur, ekran kartı da fena değil.

  • calculus119  (17.06.12 14:44:06)
@entrapmen o özelliklerde bilgisayar kullanıyorum ve battlefieldden tut mw3e ve diğer bütün oyunları full yüksek kalitede donmadan oynayabiliyorum. daha ne istiyorsun ki?

  • cetoxim  (17.06.12 15:27:40)