Ekşi Duyuru Piknik Zirvesi

Selamlar Ekşi Duyurunun İstanbul Sakinleri

yaz geldi, finaller bitti, tatile çıkan çıktı çıkamayan bizim gibi ne yapsak derdine düştü..biz bir iki arkadaş şöyle piknik olayına girmeyi düşünüyoruz. mekan olarak Yıldız Parkı'nı düşünüyoruz ). Tarih olarakta bu pazar uygun gibi. Gelmek isteyenler buraya yazsın ona göre organize olalım.

modlardan ricam bir süre üstte kalması

Yer:Yıldız Parkı

Zaman:17.06.2012 yani bu pazar Saat 12:00

Ulaşım:saat 12de Taksim'e gelenlerle buluşuruz Ortaköy otobüsüne binip Beşiktaş'tan sonraki ikinci durak. Çırağan Sarayı'nın karşısı hemen.

karşıdan gelenler için Kabataş'tan vapurla gelecekseniz kabataşta indikten sonra Ortaköy'e giden otobüslere binip Çırağan Sarayı'nın karşısında ineceksiniz.Beşiktaş iskelesinden gelen içinde aynı

Eğer metrobüs tarafından gelecekseniz Zincirlikuyu'da indikten sonra beşiktaşa inip ordan Çırağan'ın önüne biraz yürüme yada bir otobüs daha yapacaksınız. Direk Ortaköy'den geçen var mı ve bu otobüs Çırağan'ın önünden geçiyor mu bilmiyorum açıkçası bu konua yardıma ihtiyacım var.

Evet engin paint bilgimle şöyle bir ulaşım haritamız var.yardımcı olur sanırım

g1206.hizliresim.com " /></a>

gelenler:

wolfware,amaltheia,tanterosa,pokerface,iloushka,merena,el magico,chiko06,seindfeld,extraterres3al,derd,chasingthedragon
,kahin ahtapot paul,a day at the races,amilaz enzimi,
freebird,trachemysscriptaelegans,jesterdvine,shineonyoucrazydiamond,tuncaycafer, ucaninekbanakarsi,kırmızıkaşekaban,lim,frankmackey,wide

belkiciler:

mahsunkul,winstoncash,dieselsingle2,morrr,hersheyss,gündüz m

getirilen yiyecekler:

çiğköfte,mercimek köftesi,deneysel kekler,çilekli muhallebi,yaprak sarma,bürek,çikolatalı pasta,maklube

(gelen herkes mümkünse yiyecek veya içecek getirsin. çatal,bıçak vb olayları halledildi. yemek lazım :))

eksikler:Top*,Gitar*,İçecek*(ne kadar fazla o kadar iyi),

organizasyon:

Taksim'e gelebilen ekip 11.30-11.50 arasında Taksim'de olmaya gayret göstersin 12 olunca toplaşıp direk otobüse bineriz.Beşiktaş/Kabataş/Zincirlikuyu tarafından gelenler chiko06 ve amaltheia tarafından Çırağan Sarayı'nın önünde karşılanacaklar. Buraya gelenlerde en geç 12.30-01.00 arasında burada olurlarsa sıkıntı olmadan geçeriz Yıldız'a.

Mesaj atmaya üşenenler için numaram 0538 347 13 97. Ulaşımda vb sıkıntı olursa diye alın numarayı yardımcı olmaya çalışırım. aynı şekilde Çırağan ekibi de chiko06 veya amaltheia'dan isteyebilir.

NOT:Pazar sabahı üşenmeyip daha erken gelecek olan varsa iloushka beraber kahvaltı eylemine gireceğiz Bambi'de(burger kingin yanındaki değil yolun karşısında olan). gelebilen herkesi bekleriz. piknik öncesi ön tanışma gibi birşey olur. sonrada 12de toplaşıp rahat rahat gideriz. bu kahvaltı olayına gelebilecekler ayrıca bana mesaj çekerse iletişim daha kolay olur.

ben gelmem. baştan söyleyeyim.

  • hope ender  (12.06.12 00:23:05)
Kilyos uzaktır öğrenci adamız Yıldız parkı iyidir.

  • amaltheia  (12.06.12 00:38:14)
Ben gelirim, şöyle serin bir yer olsun.

  • tanterosa  (12.06.12 01:07:05)
hacı hatun gelmiyor. boşuna karı, kız düşürürüz hesabı yapmayın.

  • bir kac yazar once  (12.06.12 01:12:46)
bir ilişki yaşamayı liseli kafasıyla kız düşürmek olarak gören insanlar zaten hiçbir ortamda dikiş tutturamazlar. bu zirveleri biz hep yapıyoruz ve çok güzel dostluklar oluştu şimdiye kadar.

  • Wolfware  (12.06.12 01:25:00 ~ 13:28:42)
kardeş manzara ve çam kokusu açısından kireçburnu tepesi faforimdir hatta biz ailecek bu cumartesi oradayız aksilik çıkmazsa.

  • patlak fermuar  (12.06.12 11:21:18)
önümüzdeki pazar derken 23-24 haziran mı?
emin olamadım.

  • iloushka  (12.06.12 12:12:13)
orası neresi?

  • neira  (12.06.12 12:16:16)
sarıyer iyidir. cumartesi de öyle.

  • fuzuli  (12.06.12 12:22:46)
Duyurunun büyük bölümü avrupa yakasında heralde ? Avrupa yakası tercih edilmiş direk.

Oraya nasıl gidebilirim bilmiyorum ama çok zor değilse ulaşım gelebilirim belki.
  • chiko06  (12.06.12 13:10:25)
ben şileye gidiyom siz gelin?

  • zenc  (12.06.12 13:18:26)
@patlak fermuar kireçburnuda mümkün ama şimdi ortaya bir belirsizlik koyarsak herkes farklı bir fikirle gelir uygun bir zemin oluşmaz. yıldız parkı özellikle ulaşım açısından uygun,gayet güzel biryer.

@iloushka evet mesajda biraz belirsiz olmuş. bu pazar

@chiko06 duyuru hem avrupada hem asyada yapıyor bu tarz etkinlikleri. hatta son birkaç etkinlik kadıköy taraflarında oldu. bu sefer avrupa olsun diyoruz :) ulaşımı kolay. beşiktaştan bir durak sonra. mesajıma birazdan ulaşım bilgilerini de ekleyeceğim
  • Wolfware  (12.06.12 13:35:03)
Babam hastaneden o tarihe kadar çıkarsa gelebilirim. Yoksa hastanedeyim.
Saat kaç diyoruz?

  • jesterdvine  (12.06.12 13:38:13)
saat?

  • wessago  (12.06.12 13:41:39)
mangal mı yapılcak? ne düşündünüz yemek içmek konusunda?

fotoğraflarda adamlar mangal yapıyor ben de açım. ondan o kısmına odaklandım direkt.
  • merena  (12.06.12 13:57:10 ~ 13:58:17)
gençler saat 12'de taksim'e gelebilen grupla buluşup ordan gideriz. diğer taraftan gelenler 12.30-13.00 arasında Çırağan'ın karşısında beklerler oraya gelip onlarla buluşuruz

@merena bildiğim kadarıyla mangal yasak orda. ama herkes getirebildiği kadar kek,börek,açma,sarma,içecek vs getirsin. önceki piknik zirvesinde gelenler getirdiklerini yazmıştı böylece herkes aynı şeyleri getirmemişti.
  • Wolfware  (12.06.12 14:09:49)
@merena mangalsız piknikmi olur ? :)

@zenc şilede olsa güzel olur tabi :) gelirim.
  • chiko06  (12.06.12 14:12:13)
Emirgan korusu candır.

  • noodles  (12.06.12 14:16:04)
ben gelirim ama olay çıkar diye tırsıyorum. beyler :(

  • el magico  (12.06.12 14:18:54 ~ 14:24:20)
@el magico ne olayı *?

  • chiko06  (12.06.12 14:19:49)
arkadaş latife ediyor daha önce de gelmişti zirvelere yanlış hatırlamıyorsam daha hiç olay çıkarmadık başarıyla tamamladık zirveleri =) yav gel işte karıştırma ortalığı durduk yere =)

  • Wolfware  (12.06.12 14:21:18 ~ 14:22:00)
lan olm şaka yaptım. olay yok. neira gelmezse olumsuz bişi olmaz emin olun :P avrupa yakasında olduğundan dolayı kesin gelmez zaten. proplem yok yani :)

  • el magico  (12.06.12 14:25:13)
senide gelenlere yazıyorum o zaman. neira gelirse silerim adını =)

  • Wolfware  (12.06.12 14:28:09)
ne bileyim entel dantel işi yapıp evden sandviçlerimizle mi gelicez www.bolek.com.tr
yoksa topumuzu tavlamızı alıp mangal keyfi mi yapıcaz? img88.imageshack.us
bunlar önemli. yasak demişsin wolfware ama amcamlar kanatları koymuşlar mangala fotoğraflarda. o nası oluyor??

neyse belki gelirim ben de.. yakınlarda bakkaldan, pastaneden alıcaz o zaman bir şeyler. tamamdır.
  • merena  (12.06.12 14:29:36 ~ 14:56:42)
mangal yapılabiliyor mu yıldız parkında?

neira gelse de silme canım. latife yapıyorum ben. neira candır :)
  • el magico  (12.06.12 14:31:10 ~ 14:32:02)
abi ben yapılmıyor diye biliyorum yıldız parkında mangal. ama bilen biri aydınlatsa güzel olur tabi

  • Wolfware  (12.06.12 14:31:18)
bence yapılmaz. artı: yapmayalım zaten. hafif yiyecekler + şarap iyidir zannımca.

  • el magico  (12.06.12 14:34:12)
yıldız parkında mangal yapılması yasak dıye bılıyorum ben

  • amaltheia  (12.06.12 14:37:01)
aynen isteyen bi şarap getirir arada koklarız =)

  • Wolfware  (12.06.12 14:49:58)
wide sen ne ayaksın geliyo musun kanka? bizim istanbul etkinlikleri ayağı uyuyor resmen canlandıralım =)

  • Wolfware  (12.06.12 14:52:08 ~ 15:40:51)
mangal yasak yıldız parkında ama zaten el magico nun dediği gibi yapmamak daha iyi. orda birçok kişi birbirini tanımıyor oturup muhabbetimizi ederiz yiyeceklerimizi yeriz. kim uğraşcak bu sıcakta ateşiyle kömürüyle falan =) ama sonraki zirvede olabilir tabi ona göre önlem alınır

  • Wolfware  (12.06.12 14:53:31)
hocu bence mangal gibi karışık işlere kalkışmayalım. tek elden organize olmazsa çok felaket olabilir. bence geçen sefer neira'nın organize ettiği gibi herkes yiyecek içecek bişiler getirsin ve yıldız'da takılalım. hem ulaşımı kolay hem organizasyonu.
maksat muhabbet sonuçta.

  • el magico  (12.06.12 14:54:25)
@el magico, ben zirve uğruna en az 50 kez karşıya geçmiş biriyim. kaşınma çok pis olay çıkarırım :)
ha ama mekan neresi onu bilmiyorum o ayrı konu

  • neira  (12.06.12 14:54:58)
ne yapalım hacı kokteyl mi düzenleyelim ? zaten fasılıdır,barıdır buluşuyoruz arada böyle değişiklikler yapmak güzel olur

  • Wolfware  (12.06.12 15:42:07)
@neira hacı kolay bir yer ya vapura atla Beşiktaş'a gel gerisi kolay

  • Wolfware  (12.06.12 15:42:51)
Gelenlerin yaş ortalaması kaçtır efenim...Şimdi gelirim "amca hayırdır kimi aramıştınız" demeyin sonra :)

zira bende şöyle bir buluşma ortamı oluşturalım diye başlık açmıştım. www.eksiduyuru.com
  • seindfeld  (12.06.12 15:59:43)
seindfeld

başlığını okudum, enteresan fikirlerin var. Belki hepsi uygulanamaz ama en azından birbirini tanımayan insanlar olarak buluşup konuşma olayını gerçekleştirebiliriz. Yaş olarak wide güzel bir ortalama vermiş ben 27 yaşındayım mesela şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadm zirvelerde =)
  • Wolfware  (12.06.12 16:09:30)
@seindfeld gel sen mübarek gel. 30 olan da var :D

  • el magico  (12.06.12 16:10:00)
gençler ozaman kim ne yiyecek içecek getireceğini yazsa bende onu yukardaki gelenler kısmına isminin yanına yazsam iyi bir fikir olur mu ? wolfware(kek,börek) gibi =)

  • Wolfware  (12.06.12 17:40:29)
gelebilirim, takipteyim.

  • gpaxful  (12.06.12 18:02:37)
Çiğköfte getirebilirim.
Meyve de getirebilirim.
İşin içinden içecekle de sıyrılabilirim.
Kararsızım.
  • tanterosa  (12.06.12 18:06:27)
@Kaerin katılım şuanda bile iyi pek düşüreceğini zannetmiyorum.

  • Wolfware  (12.06.12 18:19:49)
benden mercimek köftesi ve çilekli tatlı çalışır. ki annem çok güzel yapar ikisini de. tanterosa sen çiğköfte getir pek kimse yapamaz çiğköfteyi =)

  • Wolfware  (12.06.12 18:27:24)
sakıncası olmaz zaten bizimde birbirimizi pek tanıdığımız söylenemez.

  • Wolfware  (12.06.12 18:40:06 ~ 18:41:06)
kek yapıp hepinizi zehirlemeye teşebbüs etsem mi acaba.. yoksa çerez, kabuksuz yemiş vb. falan mı getirsek..

  • merena  (12.06.12 18:50:10)
içecek birşey alırım. yanında da börek getiririm.

  • chiko06  (12.06.12 18:52:52 ~ 19:05:34)
sorun değil ya önce sana yediririz birşey olmazsa biz yeriz =)

  • Wolfware  (12.06.12 18:53:26)
@extraterres3al gel sende gayet keyifli oluyor emin ol. İlk başta kimse kimseyi tanımadığı için tedirginlik oluyor fakat duyuru ortak nokta ve muhabbetlerde duyuru anılarıyla başlıyor zaten sonrası da geliyor

  • Wolfware  (12.06.12 19:53:51)
o zaman geliyorum bir aksilik olmazsa :)

  • extraterres3al  (12.06.12 19:55:28)
deminden beri ne getirebilirim diye düşünüyorum ama bulamadım. kek var bende de tek numara olarak ama çok leş yapıyorum olmuyor bir türlü. uzun zamandır da yapmadım, kanserojen olur o kek yaparsam.

  • gpaxful  (12.06.12 19:57:35)
Bi aksilik olmazsa ben de gelebilirim gibi duruyor şu anda. Yer olarak kesin Yıldız Parkı mı peki?
Bi de, günü netleşti mi? Cumartesi mi yoksa pazar mı?

  • a day at the races  (12.06.12 20:28:33)
@ a day at the races

seni istanbul'da yakalayabilecek miydik ya :) süper valla. günü bu pazar mekan yıldız parkı. yaprak sarmanı da al gel
  • Wolfware  (12.06.12 20:33:44)
içli köfte varsa gelirim.

  • ermanen  (12.06.12 20:39:27)
@Wolfware, bu sefer iyi denk geldi aman maşallah diyelim de bi işim çıkmasın yine ;)
Ooo bana zor yerden geldi ya =)

  • a day at the races  (12.06.12 20:45:32 ~ 20:46:03)
ben de gelim mi la?

  • volkann  (12.06.12 21:17:06)
Yüksek ihtimal evet diyorum, çok kalmadan bütlerime çalışıyorum sonra da! Yurtta kalıyorum o yüzden paranın satın alabileceği öneriler bekliyorum.

Bu arada ulaşım için, Beşiktaş'tan sonraki ilk durak değil ikinci durak olacak. Çırağan durağı değil yani Yahya Efendi durağı. Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü'nden yukarı çıkılacak sonra da. (otoparkın olduğu yer) (Müvezzi Caddesi'nden parka bir giriş var ama her zaman açık mıdır değil midir bilmiyorum o yüzden ikinci durak daha iyi)
  • kahin ahtapot paul  (12.06.12 21:17:16)
mercimek köftesi var olma mı ? içliyi de yapan biri çıkar elbet. şu nicklerinizin yanına getireceklerinizi yazsam mı karışıklık olmasın diye çok mu abes olur bir fikir verin yahu

  • Wolfware  (12.06.12 21:46:00)
ben hazır bir şeyler kapar gelirim. ne lazımsa.

  • iloushka  (12.06.12 21:48:38)
@Wolfware nicklerin yanına değilde getirilen yiyecekler diye yazıp yanına yazsan olabilitesi yüksek olur bence.

  • chiko06  (12.06.12 21:52:43)
Anadolu yakası Kadıköy kabataş tarafından kimler geliyor ?

  • chiko06  (12.06.12 21:53:08)
Ben de über bi aksilik olmazsa ordayım arkadaşlar.

  • chasingthedragon  (12.06.12 22:03:21 ~ 22:05:43)
ben taksime 12.00da gelecek ekiple organize olurum. chiko06 :) sende karşıdan veya beşiktaştan gelen ekibi çırağanın önünde organize edersin nasıl olur ?

  • Wolfware  (12.06.12 22:13:46)
Ben de geleyim diyorum ama hastayım :/ O zamana iyileşirsem gelirim. Yalnız pek bir şey yapabileceğimi sanmıyorum :(
Kola, fanta vs. o tarz şeyler alıp gelsem? Yemez mi?
Pendik'ten de yıldız parkına gelmek yani... Dediğim gibi belli değil. Cumartesi akşamı belli olur artık.
  • mahsunkul  (12.06.12 22:21:18)
@Wolfware ben kendimi zor getiriyorum ama zamanında orda olursam organize ederim.

Büyük bir aksilik olmazsa anadolu yakasında amaltheia ile buluşacağız onunla geleceğim. İkimiz çırağın tarafı feth ederiz :)
  • chiko06  (12.06.12 23:44:17)
efenim 12 de yıldız parkı mı taksim mi :) yıldız a gelene kadar 13 olabilir çünkü beşiktaşla ilgili bir durum varmış trafiği aksatabilir bu durum.
şuan için 15 kişi görünüyor gelen.efenim kim ne getirecekse örneğin "yaprak sarma" sayıya göre yapsın bozulur yoksa...herkese 4 er tane eder 60 tane.
bu arada mangal yok.et yok.neyse efenim muhabbet var işte.
  • seindfeld  (13.06.12 00:04:27)
@wide

içkiler senden ise yolu bulunur :)

biliyorsun acım büyük :))
  • chiko06  (13.06.12 00:24:49)
içilir abi ya mangalımız yoksa içkimiz var her daim. zaman konusunda karışıklık olmasın şöyle yapalım. taksim'e gelen ekip tam olarak 12'de taksimde olsun hemen binelim otobüslere vakit kaybetmeden.en geç 1'e kadar orda oluruz.Taksim dışında gelenlerde Çırağanın önünde en geç 1'e kadar toplansın.1 saat bile sürmez heralde ama geciken olur,trafiğiydi,otobüsün kalkmasıydı 1 deriz ona.

  • Wolfware  (13.06.12 00:33:19)
organizasyonda bir neira eksikliği anında göze çarpıyor :) beni de belkicilere yazabbilirsin.

  • bacardi cola  (13.06.12 01:03:52)
beni belkicilerden alın ben gelmeyi düşünmüyorum. tabi portatif vantilatörünüz varsa bi düşünürüm :) zaten pazar günleri ben akrabalarımla orduevine gidiyorum :P cici aile kızı

  • neira  (13.06.12 12:02:07)
@neira sensin olmuyormuş öyle diyorlar.

  • chiko06  (13.06.12 12:28:44)
bacardi cola kesin gelemiyormuş büyük ihtimalle.

  • bacardi cola  (13.06.12 14:56:33)
samet say oğlum kaç kişi oldular? 14 kişi adam başı iki böbrek eder sana 28 hımm eyiiii eeeeeyii yani heç yoktan iyii.

  • ottoman_is_back_matrix_ulan_matrix  (13.06.12 14:59:14)
yemek çeşidi az hala arkidişler yemeksiz geleni almayacağız valla =)

  • Wolfware  (13.06.12 15:31:42)
bi aksilik olmazsa katılmayı istediğim zirvedir ( sakıncası yoksa tabi ).

  • proustun bir aski  (13.06.12 18:07:13)
yok canım ne sakıncası olabilir herkese açık bir etkinlik bu tabi ki gelebilirsiniz =) yanlız giriş bedeli olarak (bkz: pikniğe getirilen yiyecekler)

  • Wolfware  (13.06.12 18:11:33 ~ 18:13:03)
ben de gelcem

  • amilaz enzimi  (13.06.12 18:55:21)
beni de yazın gelenlere :)

  • free bird  (13.06.12 18:57:15)
Duyurudan kimseyi sahsen tanimam, fikirlerimden dolayi sevmeyen de coktur belki ama beni de belkici olarak yazarsaniz sevinirim. Alkolle aram yok, yemek yapmayi da bilmem. Ya cig kofte ya da hazir tatli ile katkida bulunabilirim. Bi de kola alirim tabii :))

  • winstoncash  (13.06.12 20:55:33)
@winstoncash

kola alacakmış kesin gelsin :)
  • chiko06  (13.06.12 20:58:19)
evet evet bu havada ne kadar çok kola o kadar serin bünye

  • Wolfware  (13.06.12 21:37:22)
ya ben ne getireyim?
plastik tabak, bardak, çatal olayına mı girsem?
içecek de alırım. olmaz mı?

peçete, ıslak mendil de aklımda.
  • iloushka  (14.06.12 01:16:45 ~ 01:17:29)
mantıklı. herkes bireysel birşeyler getirir ama eksiklik olmaması güzel olur. hemde içecek getiriyosun daha ne olsun :) orda yemekten çok içeriz bence bu havada

  • Wolfware  (14.06.12 01:40:42)
gelmeyi çok istediğim fakat çkan bir aksilik yüzünden gelemeyeceğim piknik olmuştur an itibarı ile..

  • proustun bir aski  (14.06.12 10:51:31)
Makarna salatasi getiriyorum. Biri de eski gazete falan getirsin, yerlere sereriz. Plastik catal, tabak, bardak da cok onemli tabi. Hicbir sey yapamayacak olan bi cola, bi su kapip gelsin. Bir de gitari, udu, sazi olan olsa, bir yandan muzik yapip dinleriz. Guzel olur. Gunes kremlerinizi de unutmayin. Sevgiler!

  • trachemys scripta elegans  (14.06.12 12:05:45)
ben de gelebilirim belki.. zira yıldız benim eve 0 :D

  • shineonyoucrazydiamond  (14.06.12 12:06:17)
Anadolu yakasından gelenler ile Avrupa yakasından gelenler ortak bir yerde buluşsunlar (kadıköy,taksim) organize olup gidelim bu arada ben gelebilirim simit pogaca felan getirsem olur mu =) ?

  • tuncaycafer  (14.06.12 12:18:26)
@ shineonyoucrazydiamond ayıp sana ya millet karşılardan geliyor. yazdım seni gelenlere.

@tuncaycafer ortak bir nokta güzel olur ama beşiktaş/kabataş tarafına gelen adamı tekrar taksim'e getirmek mantıksız. onlar direk çırağan'ın önüne gidecekler. orda chiko06 ve amaltheia onlarla buluşacak. bende taksim'e gelenlerle buluşup çırağan'a gelicem. simit,poğaça olur hacım farketmez

@trachemys scripta elegans valla tamda ben bunu söylemek üzereydim. gitarı olan varsa getirebilirse güzel olur bir de futbol topu olan varsa beyler şöyle maç yaparız uygun bir alanda =)

bu arada trachemys'in dediği gibi gazete falan unutmayalım hatta şöyle kullanılmayan çarşaf tarzı şeylerde hijyenik olur getirebilen arkadaşlar getirirse daha rahat ederiz
  • Wolfware  (14.06.12 12:24:45 ~ 12:26:14)
şu an gelecek 22 kişi görünüyor. ben 35-40 tabak alırım. bardak çatal falan zaten paketle satılıyor. kimse getirmesin boşuna.

gençler plastikler bende (:
  • iloushka  (14.06.12 12:44:09)
Bazı kişiler daha getireceklerini yazmış.

@Wolfware bence buraya eksikleri yaz.

Örneğin; Top,Gitar,Çatal*,Kaşık*,Tabak*,Yiyecek*İçecek* ,Masa örtüsü*

Bu şekilde olmasını istediklerimizi yaz. Kesin olması gerekenlerinin sağ üstüende * koy. Getirebilecekler sana mesaj atsın sende gerekenler tamamlanınca oradan sil.
  • chiko06  (14.06.12 13:04:39)
ben de geliyorum sanırım.
gelirsem masa örtüsünü hallederim :)

cumartesi sabahı kesin dönüş yaparım.
  • dieselsingle2  (14.06.12 19:15:58 ~ 19:22:24)
öle bir masaörtüsüyle yırtamazsın. Yiyecek ya da içecek birşeylerde getir =)

  • Wolfware  (14.06.12 19:46:32)
kocaeli'den geliyorum desem? :)

  • dieselsingle2  (14.06.12 19:48:54)
sen gel gerisini hallederiz o zaman :)

  • Wolfware  (14.06.12 19:57:51)
arkadasımın nikahı var ama hic gitmek istemiyorum:( belkim gelirim. keske haftaya olsaydı ama yaw ühü

  • hersheyss  (14.06.12 20:49:37 ~ 20:50:39)
son dakika misafirim yüzünden gelemiyorum, sevgiler.

  • gpaxful  (14.06.12 21:22:45)
@Wolfware: bende gitar da var (hem de 2 tane :D ) ama getiremem malesef çünkü müziği bıraktım :P :D

onun yerine deneysel kekimle katılmayı planlıyorum :))))
  • shineonyoucrazydiamond  (14.06.12 23:49:02)
Topu olan yok mu?

  • chiko06  (14.06.12 23:53:59)
frizbi pek bi eğlenceli olur böyle zamanlarda...heyt üni günlerini özledim arkadaş az mı frizbi kırmıştık öküzler gibi.

  • seindfeld  (15.06.12 00:49:40)
geliriz belki du bakalım hoş fikir

  • gündüz m  (15.06.12 00:50:23)
arkadaşlar top,gitar,fribzi. bunlar güzel şeyler. getirin illa ki değerlendirilir. özellikle top mutlaka bulunmalı bence :) yok mudur hiç topu olan?

  • Wolfware  (15.06.12 00:55:08)
topu patlatan parasını veriyor mu ? :)

  • chiko06  (15.06.12 01:25:41)
bakkala gidip alır yenisini

  • Wolfware  (15.06.12 01:27:39)
son dakika golü ile gelemiyorum :/

ama gideceklere çırağan durağında değil, bi sonraki durak olan yahya efendi durağında buluşmalarını öneriyorum. zira o durak yıldız parkı girişine daha yakın ;)

iyi eğlenceler
  • tahret muslugu  (15.06.12 17:14:42)
Ben gelmeyeceğim ama Pazar LYS var. Yani gelmek isteyip de LYS'si olanlar gelemeyebilir diye söylüyorum.

  • sorucu  (15.06.12 18:13:26)
zaten gelenlerin içinde LYS'si olan yoktur bence. sınav olduğu gün niye gelsin ki ?

  • Wolfware  (15.06.12 19:13:21)
selam arkadaslar, geciyordum basligin altina bi bakiyim dedim, icki konusu acilmis gordum ki.. yildiz parkinda malesef icki icilemiyor, icerde onlarca guvenlik var zaten, nolcek icerim de diyemiyorsunuz.. o yuzden ickilerinizi termosa mi koyarsiniz, plastik bardaklarla mi kamufle edersiniz bilmiyorum ama bira kutusu, sarap sisesi vs. ortadan kaldirildi mi sorun olmaz. ek olarak mangal da yasak tabiki.

iyi eglenceler diliyorum herkese :)
  • zoch  (15.06.12 20:57:17)
plastik bardakta olmadı çaya katar gene içeriz wide getirsinde :)))

  • chiko06  (15.06.12 20:59:33)
LYS muhabbeti yüzünden gelemeyeceğim ama bir dahaki zirveler için 19 yaş uygun olur mu?

  • spesifikasyon  (16.06.12 01:11:50)
@spesifikasyon

her yaştan her türlü kişi gelir ayrım yoktur. (insani koşullar çerçevesinde)
  • chiko06  (16.06.12 01:29:12)
ipte getirin atlarız :)

  • free bird  (16.06.12 02:10:25)
Feyzli abi kontenjanı açıksa gelebilirim,ehe.Ama şöyle bir sorunum var; o saatlerde gelmem zor gibi,kaça kadar sürer aktivite o önemli benim için.

Maklubeniz eksik mi genşler?
3 adet Le'cola benden.
  • ucaninekbanakarsi  (16.06.12 08:24:27 ~ 08:29:10)
Maklube hiç yok desek :) etkinlik kaça kadar sürer onu kestirmek zor gerçekten. ama şahsi fikrim 6'dan önce bitmeyeceği. zira o sıcağı çektikten sonra efil efil takılmak hepimizin istediği şey olur.

  • Wolfware  (16.06.12 12:17:22)
21 kişi olduk var mı arttıran ?

  • chiko06  (16.06.12 18:31:14)
@lim

Çekirdek getiriyorsan her türlü olur :))

Biz zaten en erken 1 gibi toplanır gideriz. 2 gibi yıldız parkında oluruz.

@Wolfware ile irtibata geç sana yardımcı olur.
  • chiko06  (16.06.12 22:02:15)
frankmackey ve lim'i de ekledik gelenlere. yarın büyük gün. ben genel bir hatırlatma yapayım tekrardan. taksim'e gelen arkadaşlar 11.30-11.50 arasında Taksim meydanında buluşucaz (sabah kahvaltıya gelenleri 10.30'da Bambi'de bekleriz ayrıca) 12'de otobüslere binicez. karşıdan gelen arkadaşlar 12.30-13.00 arası Çırağan'ın önünde chicko06 ve Amaltheia ile buluşacaklar. bizde Taksim'den gelip voltranı oluşturucaz ve ordan Yıldız'a giriş yapacağız.

İçki getirecek arkadaşlar bunları iyi kamufle etsinler girişte arama yapılıyor. Çantaların en derinlerine gömün o kadar karıştırmazlar sanırım. İlk mesaja numaramı yazdım direk Çırağan'a gidenlerde amelthia'nın numarasını benden alabilirler iletişim için. Yarın görüşmek üzere =)
  • Wolfware  (16.06.12 23:08:49)
bu arada top ve gitar olayını halledemedik. en azınan topu getirsin biriniz 20 küsur kişiden birinde olmalı =) topsuz piknik mi olur la ?

  • Wolfware  (16.06.12 23:10:14)
abi üsküdar'dan geleceksen eğer beşiktaş'ta ineceksin sanırım. 12.30 gibi Çırağan'ın önünde olursan sorun yok. Amaltheia'nın nosunu yolluyorum pmden onlar benden önce orada olacaklar.

  • Wolfware  (16.06.12 23:40:52)
ben gelemiyorum. keki bi dahaki sefere yaparım artıkım. ii eğlenceler sizlere

  • merena  (17.06.12 01:16:11)
ben gelmem. en sonda da belirteyim.

  • hope ender  (17.06.12 02:14:43)
yıldız parkı'nın pazar kalabalığında ne işiniz var?
bişeyler yaşamak isteyen varsa önerim adaya gidip 3 gün çadır kursun!

  • voyage  (17.06.12 03:59:33)
Dedemin gece geçirdiği kalp krizi sebebiyle katılamadığımı belirtmek isterim.
Bir dahakine.
Sevgiler.
  • tanterosa  (17.06.12 13:22:51)
şehir dışından sevdiğim bir insan son anda gelmeye karar verdi.
üzgünüm gelemediğim için :/

  • free bird  (17.06.12 13:30:22)
Ben de gelemiyorum ve evet ancak bu saatte bildirebildim.

  • chasingthedragon  (17.06.12 14:17:02)
Ben gelemedim ya la.

  • ucaninekbanakarsi  (17.06.12 18:26:02)
An itibariyle yıldız parkından ayrıldık. Beşiktaş ta zirve jübilesi yapıyoruz.

  • iloushka  (17.06.12 19:02:25)
kim gelmedi diye duyuru açtım, sildiler

  • dieselsingle2  (19.06.12 00:58:04)
sakın soğan resimleri yüzünden olmasın

  • amaltheia  (19.06.12 01:08:28 ~ 01:08:52)
fotoları kim atıcak

  • Wolfware  (19.06.12 02:15:04)
Bir de bilsek kim vardı kim yoktu :)

  • jesterdvine  (19.06.12 13:37:15)