google adwords

bi kaç sitede gördüm google adwords satıyorlar.

100 dolarlık adwords hesabını 150 tlye, 100 dolarlık adwords kuponunu ise 25 tlye satıyorlar.

sorum şu hesap ve kupon arasında ne gibi fark var kuponlarda sorun mu çıkıyor nedir?

bildiğim kadarıyla her hesap için sadece bir kere kupon kullanılabiliyor, o yüzden diğerine göre fiyatı düşük olabilir.

  • ocanal  (16.05.12 17:45:45 ~ 17:45:59)
evet adwords kuponu sadece bir hesapta kullanılıyor. ama kuponlar aktif hesaba göre çok ucuz yani kupon alsam sorun çıkar mı? arada büyük fark var

  • xxfastboy  (16.05.12 17:48:44)
aktif hesapta daha önce kupon kullanılmamışsa şöyle yapabilirsin: hesabı alır artı kuponu da alırsın, 175tl ye 200 doların olur. eğer sana 100 dolar yetiyorsa sadece kupon daha mantıklı, yetmiyorsa bu şekilde daha hesaplı.

  • yakuza123  (16.05.12 17:54:59)
özel mesaj atıyorum.

  • crystalsoul  (16.05.12 17:55:25)
kendime ait bir kuponu kullanmıştım bir sorun çıkmadı, eğer "başka birinden aldığım kuponla ilgili bir sorun yaşar mıyım, yani sahtekarlık yaparlar mı?" gibi bir düşünceniz varsa onu bilemem. ödeme işlemini hangi aşamada yapacaksın, güvenilir sitelerden/kişilerden mi alacaksın ona göre değişir.

  • ocanal  (16.05.12 17:57:24)