yaşlı bir kızılderili ne kadar yanılabilir ?

çok yıldızlı ve çok mavi bir gecede, daha doğrusu, çok yıldızlı
ve bir türlü mavinin ağırlığından kurtulamayan bir ilkbahar gecesinde,
bir şehirde, daha da doğrusu, çok yıldızlı ve bir türlü mavinin ağırlığından
kurtulamayan bir ilkbahar gecesinde, bir şehre doğru iki tekerleğin üstünde
100km/s’in biraz üstünde bir hızla ilerleyen erkeğin kendi rüzgarından belli
belirsiz titremesi ve yalnızca bedenine çarpan gece böceklerinin gövdesinde
bıraktığı izlerin o şehrin herhangi bir yerinde belirsiz bir kadının yaptığı geceye
dair bir resme çok benzemesi, gece böceklerinin kaderini ne kadar hafifletebilir ki…
yaşlı kızılderilinin dediği gibi hayatın bize sunamadıklarını mı sunar,
yoksa bir radyo dinleyicisinin dediği gibi sanat, tıpkı diğer tüm şeyler gibi
yalnızca seks için midir…
yaşlı bir kızılderili ne kadar yanılabilir ?

bu sözler 6/45 yayınlarının hangi kitabında geçiyor tam olarak ?

Oha, İngilizceye çevirmemizi mi isteyecek acaba dedim, tırstım bir an ama soru başkaymış allahtan.
Cevaben: www.eksisozluk.com
Acil değilse, 8. entryi giren yazara ulaşırsan, yardımcı olur bence.
  • Miksiyon  (14.05.12 02:20:42 ~ 02:21:08)
www.idealsohbet.com burada suavi diyor ama... çok hoşmuş gerçekten

  • 05  (14.05.12 02:21:19)
bence kimse kitabı okumamış, çünkü her yerde bu sözler yazdığı halde kimse net isim vermemekte ısrarlı. :) neyse sorarım bi ara.

  • nedensizce  (14.05.12 02:22:16)
@05 bana orada sanki suavi bir nik miş orası da sohbet odasıymış gibi geldi.

  • nedensizce  (14.05.12 02:23:16)
Neyse yazarı rahatsız etmeyelim ben buldum galiba; "Görkemli kaybedenler"

www.645dukkan.com

edit: @05 çok güldüm hakkaten :)) , @suavi nickli oğlan orada bu tür yazılarla kız peşinde koşuyo :) haha
  • Miksiyon  (14.05.12 02:23:47 ~ 02:27:15)
www.idefix.com
Sen yeterki oku, al sana stokta var :))

  • Miksiyon  (14.05.12 02:28:33 ~ 02:29:50)