Kürk Mantolu Madonna, okunmalı mı?

Bir erkek olarak soruyorum.

okunası bir kitap mı? ekşi sözlük'teki bazı entrylerden chick flick bir kitap olduğu izlenimi aldım, yanılma payı çok yüksek tabii ki.

edit: cevaplardan anlaşıldığı kadarı ile hiç de chick flick bir kitap değilmiş, ben çok yanlış anlamışım.

yazarı erkek. hikayeyi anlatan erkek. hikayedeki ana karakter erkek. okunasıdır bence bir erkek için, sıkıntı olmamalı.

  • pomolilik  (01.05.12 10:48:46)
Bu duyuru bir şaka olmalı. Tabii ki de!

  • exla  (01.05.12 10:49:50)
Bir erkek olarak söylüyorum, kesinlikle okunmalı. Yaşanan aşk'da ve yalnızlıkta erkeğin iç dünyası anlatılıyor. Hiç de chick flick bi kitap değil.

  • 3200  (01.05.12 11:07:24)
çik filik nedmek bilmiyom da okumazsan bu dünyadan eksik gidersin paşam.

  • charlesbukowskiineksi  (01.05.12 11:33:51)
anladığım kadarı ile hiç sabahattin ali okumamışsın . bencel hiç elini sürme. yazık etme o güzelim kelime ustasına.

bekle biraz daha alacakaranlık'ın yeni kitabı çıkar onları okur kendine empoze edersin.

benim anlamadığım, abicim nasıl mantalite ile yaşıyoruz yahu.
hiç mi duyulmadı sizin yörede sabahattin ali...

okuma boşver...

okunulasmıymış... neyse.
  • anarkokombi  (01.05.12 11:35:14)
hatun kişisiyle tanışana kadar olan bölümü oku bırak :D daha sonraki entel dantel diyaloglar epey sıkmıştı. bu da benim fikrim.

  • yons  (01.05.12 11:36:15)
o kitaba laf eden çarpılır.

ya da;

"o kitabı okumayan erkek her zaman eksik bir erkektir"

popçu madonna
  • holy diver  (01.05.12 11:55:21)
oku hacım

  • alembic  (01.05.12 15:09:02)