World Of Warcraft: Battlechest

Herkese selamlar,
Battlefield 3, Modern Warfare 3 derken first-person shooter kategorisinden artık sıkıldığımı düşünüyorum. Bir kaç haftadır MMO RPG oyunlarına takıldım kaldım. Oyunlarla olan birlikteliğim uzun yıllara dayanmasına rağmen World Of Warcraft gibi yapımları gözardı etmiş bulundum. Soruma gelince;

Bir kaç teknoloji mağazasında gözüme çarpıp duruyor World Of Warcraft: Battlechest'in şık kutusu. Fiyatı da indirimde ve 16,95 TL gibi çok cazip bir fiyat. İçinde bir sürü geniş kapsam rehber var. - Bu paket için kısaca World Of Warcraft başlangıç paketi denebilir mi? En başından şöyle bir oynamayı planlıyorum baştan sona. Oyunun meraklıları beni bu konuda detaylı bilgilendirirse çok sevineceğim.

Oyunun çok fazla ek paketi var ve düzen nasıl işliyor gerçekten bilmiyorum. Bir diğer merak ettiğim konu da şu. 60 günlük ön ödeme kartları var. Bu ödeme kartlarını alınca ana oyunu ve tüm ek paketlerini devamlı olarak oynayabiliyor muyuz? Yoksa her ek paketin kendi ön ödeme kartı mı var... Şöyle geniş bir bilgilendirme yapabilecek?

wow'u ilk 20 level'a gelene kadar ücretsiz oynayabiliyorsunuz, oyunu almadan önce bir denemiş olursunuz.

eu.battle.net

battlechest oyunun kendisini, ilk eklenti paketini ve 30 günlük bir oyun süresini kapsıyor. bundan sonra alacağınız her eklenti oyunda yeni bölümler açıyor denebilir. prepaid kartlar ile oyunu oynama süresi satın alıyorsunuz, eklenti paketinizin olup olmaması bir şey değiştirmiyor.
  • fluorescein  (07.02.12 04:33:35)
Ücretsiz denemesini yaptım #fluorescein. Oyun zevkli şimdi hakkını verelim. Ayrıca bende senin gibi düşündüm #rockandcrops. Çok teşekkürler ikinize de.

Blizzard'ın tüm oyunları indirimde ondan alsam mı almasam mı derdine düştüm. Kategori farkı da olsa sormak isterim. MMO RPG'ye başlasam eminim sıkılacağım. O halde ilk sorumu bayağı bir değiştiriyorum. Siz olsanız World Of Warcraft: Battlechest mi alırsınız? Yoksa Starcraft II: Wings Of Liberty mi?

Starcraft II: Wings Of Liberty - %40 İndirim - 60,00 TL
World of Warcraft ( 4 Paket ) - %50 İndirim - 85,00 TL + 60 Gün Ön Ödeme Kartı 75,00 TL = 160 TL

Görünüşe bakılırsa World of Warcraft beni maddi yönden sömürecek. Starcraft II'yi ise bir müddet oynarım. Sizin şu oyunda çok sardı sıkılmadan oynuyorum dediğiniz yapımlar var mı? Bu sorularıma da cevap verirseniz olay bitmiştir. Teşekkürler...
  • synche  (07.02.12 04:55:03 ~ 04:59:20)
ben catalysm ile biraktim oyunu hardcore raider seviyesine gelmistim nerdeyse Lich King paketinde sana önerim başlama:(
sosyal hayatımı öldürmüstüm o aralar herşeyi raid saatlerine göre ayarlıyodum hayatım achivements,binek fln kasmak olmuştu

ek bilgi:9-10 ay içinde Mist of Pandaria bi ek paket daha gelicek oyuna.

bence Lich King'in ilk Raidleri fln güzeldi(bi TBC olmasada) ama Lich Kingin son demlerinden itibaren oyun düşüşe geçti zaten çok oyuncu kaybettiler ve büyük ihtimallede Diablo geliceği için çokta fazla umursamıyolar bu durumu

özet:Diablo'yu bekle onu alırsın
  • berginyonbaenre  (07.02.12 07:55:33 ~ 07:56:08)
Sağolun arkadaşlar. #zacharael, Battlefield 3'ü felan ilk çıktığında aldım gına geldi artık. Teklifin için teşekkürler. #berginyonbaenre, oyuna kasmak için başlamayacağım. Akşam 1-2 saat maksat yeni dünya keşfedelim. Bilgileriniz için teşekkürler.

CO-OP, Multiplayer oyun oynayacak adam arıyorum diyen varsa Origin ve Steam ID: Synche
  • synche  (07.02.12 12:38:05 ~ 12:42:02)