eğitim asistanlığı için polonya mı danimarka mı?

Comenius a başvurdumda. Son tercih için 2 ülke arasında kaldım. 1 yıl geçirmek için sizce hangisini seçeyim?

polonya candır. danimarka uzak hem, soğuk da olur.

  • zgn  (25.01.12 23:11:08)
iki ulke hakkinda duyduklarimdan yola cikarak danimarka derim. polonya'da ingilizce konusan insan bulmak sikinti oluyormus. ayrica danimarka'da boyle bir egitim almak cv acisindan da daha yararli olur..

  • toshiro  (25.01.12 23:13:15)
(bkz: polonyalı kızlar) açısından Polonya ama "Westernized" bir ülkede o kafa yapısını öğrenmek bakımından tabii ki Danimarka.

  • compadrito  (25.01.12 23:20:02)
danimarka tabiki

  • aksasu  (25.01.12 23:25:00)
Danimarka çok pahalı, polonya ise çok ucuz bir ülke. Eğer işin ekonomik boyutu önemliyse tabii.

  • jolly jumper  (25.01.12 23:28:59)
kolay kabul edilebilmek adına polonya. danimarka çok daha fazla kişi tarafından tercih edildiği için oraya kabul edilme kriterleri çok daha yüksek. ulusal ajans comenius departmanında staj yapmış biri olarak söylüyorum.

  • letheavendangered  (26.01.12 00:02:03)
BEN OLSAYDIM, Danimarka'yı tercih ederdim. Böyle programlarda amaç biraz iyiyi görüp kendine birşeyler katmaktır ki bunu da Türkiye ile hemen hemen aynı seviyede olan bir ülke yerine gelişmiş bir ülkede bulunarak yapabilirsin.

  • alessea  (26.01.12 00:47:56)
danimarka elbette

  • goldentitan  (26.01.12 01:02:05)
danimarka da erasmus yaptim egitim icin cok guzel bir yer, eglence de super ama polonya apayri bir olay ingilizce konusma orani cok cok dusuk ama muhtemelen hayatinin en eglenceli bir yilini gecirirsin orda, kizlar zaten mukemmel, icki ucuz, yemek ucuz, her sey ucuz ve guzel.

  • nekodunlangafana  (26.01.12 09:51:11)