Hangisini al dersiniz? Neden onu seçerdiniz?

SONY VAİO

www.bimeks.com.tr

HP PAVİLİON
www.hepsiburada.com

DELL

www.hepsiburada.com

PACKARD BELL

www.hepsiburada.com

sony vaio çünkü japonlar yapıyor.

  • hocam fazla egon var mi  (30.12.11 21:15:43)
packard bellim 6 yıldır aşırı sessiz, ısınma problemi olmadan, ve pil problemi olmadan sorunsuz çalışıyor. bilgine

  • jemjum  (30.12.11 21:22:13)
Vaio çünkü ekran daha iyi. Ve japon oluşu. Ve kapağındaki vaio yazısının havası. Packard bell de iyi ama

  • almanyayenilincebizdeyeniksayildik  (30.12.11 21:23:17 ~ 21:23:54)
sony vaio çünkü sony vaio

  • Jan Valjan  (30.12.11 21:25:10)
packard bell, çünkü fiyat/performans oranı iyi.

  • jamiro  (30.12.11 21:26:05)
Kesinlikle hp değil. Dell'in teknik servisi çok iyidir, her şekilde Dell veya Vaio derim benzer özelliklerdeyse.

  • zaugnakhaldun  (30.12.11 21:32:03)
hp seçme de ne seçersen seç...benim hp 5 defa servise gitti geldi,aylarca serviste kaldı... garanti bitti yine bozuldu parayla yaptırdım, bu aralar iyi ama nerdeyse 1 senedir bozulmuyu...
abimin dell bilsayarında batarya sorunu vardı adamlar eve geldi bütün sorunları halledip gitti, bataryayı değiştirdiler...
arkadaşımda packerd bell var bi şikayeti yok...
  • velie  (30.12.11 21:42:13)
şaka mı yapıyorsun, hp pavillion'un yakınından geçme.. sony vaio çünkü sony vaio+1

  • african rain  (30.12.11 21:55:08)
sony vaio çünkü listede macbook pro yok

  • skywalkeremre  (30.12.11 22:09:25)
bende şundan var, linkteki vaio'ya çok çok yakın: www.sanalmarketim.com

son derece memnunum, tavsiye ederim.
  • thejester  (30.12.11 22:22:16)
Packard Bell olurdu seçimim, performans odaklı bir makine. İşlemcisi, ekran kartı ve daha fazla ram ile oldukça uzun yıllar sizi yolda bırakmaz.
Sony 17" olması nedeniyle ağır, taşımaya gelmez. Aynı şekilde pili 6 hücre olduğundan büyük ekran dezavantaj oluşturacaktır.

Eğer başka marka düşünürseniz 2000 TL civarına Lenovo Y570 vardı, kampanyalarla bu fiyatlara belki bulabilirsiniz. Bunlardan daha iyi bir makinedir.

Not: DELL de HP sayfasına açılıyor.
  • crostata  (30.12.11 23:35:25)
packard bell. zira, en iyi konfigürasyon onda.

  • pangea  (31.12.11 01:30:34)