internetten tshirt alacağım yardıma ihtiyacım var.

herkese merhaba.

arkadaşlar bugün internette dolaşırken aşağıdaki t shirte rastladım, hasta oldum. o benim olmalı

www.allposters.com.tr

yalnız problem şu ki, ben daha önce internetten hiç alışveriş yapmadım, bu siteyi de hiç duymadım(büyük ihtimalle benim cahilliğim)

şimdi sorularım şöyle

1-)site güvenilir mi?
2-)kredi kartım olmadığı için banka havalesi ile satın almayı planlıyorum fakat bu işlem 5-10 iş günü sürebilir diyor, oha diyorum. hızlandıramıyor muyuz şu havale işlemini?
3-) oldu da tshirt bana olmadı, beden değişikliği yapılabilir mi?

bankan internet bankacılığı hizmeti veriyorsa sanal kart açtırırsın, yine ayni şekilde banka hesabından ödemiş olursun, hem anında gider.

  • fortisvita  (30.09.11 15:47:58)
maalesef şuan bu işlerle uğraşacak boş zamanım yok. banka havalesi ile almayı düşünüyorum.

  • eskiden  (30.09.11 15:51:04)
sanal kart numarası başvurduğunuzda, anında veriliyor zaten internet üzerinden. eğer 2 kere mouse'a tıklamayı uğraşmaktan sayıyorsanız.

  • Sabac  (30.09.11 16:11:52)
sanal kart havaleden iyidir iyi

  • pomolilik  (30.09.11 16:28:14)
ben sanal kart almanın bu kadar kolay olduğunu bilmiyorudum. garanti bankası kullanıyorum, şu sanal kart hakkında bir link verebilir mi birisi?

  • eskiden  (30.09.11 16:34:58)
yapı kredinin playcard ına başvur yıllık kart masrafı yok.

  • schizophrenia  (30.09.11 16:52:04)
sanal kart ile ilgili link: www.garanti.com.tr

üstteki arama kutusuna sanal kart yaz. enter tuşuna bas.

tey allam.
  • kky  (30.09.11 18:06:44)