ayrilik [capssiz]

panpalar,

uzuuuun suredir var olan sevgilimden bugun resmi olarak ayrildim. artik yok.

siz degerli panpalarimlan da paylasayim istedim bu guzel haberi.

vakt-i zamaninda ayrilip gelip burdan care arayan panpalarla tasak gecen biri olarak, sizden benimle acimasizca tasak gecmenizi istiyorum panpalar. bu panpalik vazifenizi yerine getirin lutfen.

montla sictim, islak sictim, bagcilara gittim, servis kaldirdim, seviyordum gidip konustum. eksik ne kaldi? ne yapayaim panpalar?

hamis: kolay ve acisiz olmasina gerek yok.

devamı gelebilir bence ne dersin?
bu 'resmi' sözünün gayriresmi gelişmelere gebe olduğunu hissediyorum. hehe.

  • kediebesi  (21.07.11 01:05:56 ~ 01:09:02)
kasayı yan yatır önce bi.

olmazsa combofix.
  • ayiadam  (21.07.11 01:06:32)
kasayı yan yatırıp modemin kablosuna yoğurt sürmediysen olmaz o iş panpa.

  • altini ser incisi ker  (21.07.11 01:06:34)
Kucuk surprizler yapmamissin o degil de niye ayrildiniz onu deseymissin keske.

  • ekaterina  (21.07.11 01:08:35)
iyi oldu lan yakışmıyodunuz zaten sen kısa, tıfıl, kel ve şişman kız 90 60 90.

  • madyb  (21.07.11 01:10:46)
3 aydır mı beraberdiniz?

  • cinna monster  (21.07.11 01:13:14)
kucuklu buyuklu baya surpriz vardi aslinda. ama olmadi iste, olmayinca.

ne kolay oldu ne de acisiz. devami cekilsin cok isterim, ama ayni tat yakalanmiyor ikiden sonra.

daha sicak oldugu icin aciyi tam hissedemiyorum galiba :)
  • nawres  (21.07.11 01:13:16)
@cinna monster

yazdiklarimi tekrar okudum, 3 ay sonucuna varamadim? 3 yildan fazla, 5 yildan az.
  • nawres  (21.07.11 01:15:14)
bu ne ki lan daha bu dizinin ilk partı daha bize unutamıyorum diye ağlıcan felan ohooo

  • borzoi  (21.07.11 01:16:52)
ayrılık tamama erdiğinde insanın ya kalbi sökülüyo gibi oluyo, ya da sırtından yük kalkmış gibi. bu ikisinden de yoksa o işin devamı gelecektir.

  • kediebesi  (21.07.11 01:17:02)
seviyorsan git sevis bence. yoksa konus muydu hmm :/

  • ermanen  (21.07.11 01:18:35)
@kediebesi

ikisinden de var panpa.
  • nawres  (21.07.11 01:18:57)
ayrılmak sorun değil de onun yeni bir ilişkiye başladığını öğrenince işte o zaman gerçek rakınrol oluyor

  • freebird5406_2  (21.07.11 01:22:57)
peki o zaman bunu 'resmi' durum olarak kabul edeceksek önündeki maçlara bak diyorum ben. bir zaman sonra bunun olması gereken durum olduğu ortaya çıkacak.

  • kediebesi  (21.07.11 01:23:19)
dün sensiz nefes alamıyorum diyenler,bugün başka kucaklarda nefes nefeseler

  • ruhadam  (21.07.11 01:32:47)
sana kız mı yok panpa. bana bile var kız.

  • kakam gelmis olamaz mi  (21.07.11 02:17:22)
bu onunuzde yeni kapilar acacak. Belki ruh ikizinizle tanismanizn onunuzdeki yol bu ayriliga bagliydi.

Hep ileriye, hep ileriye, geriye bakmayin.

eskimis sey pis kokar derler.
  • leyla3  (21.07.11 02:31:53)
vay geçmiş olsun kardeş elini mi kestiler. kangren mi olduydun?

  • jimmy jib  (21.07.11 03:40:27)
vay anasını
noğulmuş panpa? sarılmadan uyuyamıyorum vakası mı :(

  • benlik bu kadar  (21.07.11 09:28:29)
Parali asker tut. Ayrilik acisini unutturur.

  • durdenist  (21.07.11 09:33:29)
@benlik bu kadar

:) yok panpa, cok sukur oyle bi duruma gelmedik. sen ne yaptin, cekip vurmadin mi ikisini de?

bir de parali asker degil de, bir kole tutup, unutmamamam icin, daha cok aci cekmem icin bana surekli hatirlatmasini saglayabilirim. 'suskunlar'da vardi boyle bisey.
  • nawres  (21.07.11 10:20:09)
şükür şükür.
unutulur mu lan. ben 6 aylık muhabbet kuşum ölünce ağlamıştım
4 yıl...
  • benlik bu kadar  (21.07.11 10:49:48)
öncelikle kendimden bahsedeyim; 10 senelik muhabbet kuşumun 15 gün önce öldüğünü daha dün öğrendim. konuşuyordu, evin insanı gibiydi. akşamdan beri ağlıyorum. senin durumuna gelince; belli ki kız ayrılmış. acaba neden? uyduruk bir sebepse bir kız olarak derim ki, o kızı sallama. ama problemlerin, hastalıklı bir ilişkinin üzerine kız bu kararı almışsa sende de suç vardır. hem bilmiyorum da, hangi erkeği görsem, isterse aşkından ölsün bitsin, en fazla 1-2 ay üzülüyor, sonrasında oh koş çık eğlen kızlar falan filan. öyle ki, 1 sene boyunca sevgilim olan insan, sırf kendi mantığına göre bu ilişki yürümes diye düşünüp sevgisini bitirmiş, ayrıldı benden. üstüne de gidip arkadaşlarına "o kıza şu çocuğu ayarlayın" demiş. böylesiniz işte. unutursun yani. acaba kız ne durumda?

  • letheavendangered  (21.07.11 12:34:07)
@letheavendangered

panpa bence kiz/erkek olarak degil de, az seven taraf/cok seven mal olarak bakmak lazim. unutmak da ayni sekilde, kizin/erkegin unutmasi uzun surmuyo, daha cok seven daha gec unutuyor.

bizim hikayemizdeki mal bendim.
  • nawres  (21.07.11 15:55:07)
enee nawres naptın panpa ya. Zaten bunun üzerine kurulu düzenimiz.
unutamam; elimde dünyanın projesi vardı
2 gün hiç uyumadan (mübala yok) projeleri bitirdim sabaha karşı
Sabah havalanına gittim.
Akşamüstüne bi bilet buldum. İstanbula gittim
Haberi de var halbu ki.
Havalanından çıktım. Gözlerim arıyo onu, yok. Bi sigara yaktım ferhan şensoy bakışlarıyla etrafı gözetliyorum. Acabağ geç mi kaldı lan bu diye düşünüyorum.
Neyse ses yok. Havaşa bindim. Taksimde indim. 3 sigara içtim vakit geçsin diye
Vay amk hala yok. Aramıyo da.
Bindim taksiye evine doğru yola çıktım.
Işık kapalı.
Zile basıyorum açan yok.
Telin şarjıda bitti mi.
Göt gibi kaldım, İstanbul'un soğuk kaldırımlarını bilirim. Oturdum. Ağlicam lan.
Bi markete gittim arıyorum açmıyo.
Derken 3. aramada açtı.
"Uyuyordum" dedi.
Dudaklarım titredi lan.
Kendimi zor tuttum.

Evet bende malım. Gurur duyuyorum bununla.
  • benlik bu kadar  (21.07.11 16:39:34 ~ 16:40:39)
@benlik bu kadar

panpa mallikla gurur duyulur mu? mal misin?

dogru olan mallik, evet ama guzel olan, iyi olan, rahat olan dogru olan olmayabiliyor. cogu zaman da olmuyor.

sen bi daha istanbul'a geldiginde beni ara panpa. telefonum acik olur, uyumam.
  • nawres  (21.07.11 21:48:11)
bazen diyorum ki hepimiz o kadar kendi tribimizi yaşıyoruz ki ilişkiler bile aslında iki kişilik değil. benlik bu kadar ın yazdıkları fikrimi pekiştiriyo. sen ne alemdesin, kız hangi alemde, bu alemler acaba ne zaman birleşiyor, bu mümkün müdür? artık ilişkileri bu derinlikte değerlendirmeye başladım çünkü anlamsız yani başka türlü düşününce.

  • kediebesi  (22.07.11 02:52:44)