nerden giyineyim?

Yeni isime jean-tisort ikilisi ile gidemeyecekmisim. Casual seyler almak gerekiyor. Acikcasi bu konuda bir bilgim de yok. Ama amerikan filmlerindeki lastik saticilari gibi ya da fethullahci dersane hocalari gibi de giyinmek istemiyorum. Boyle lcw kataloglarindaki abiler gibi gorunmek istiyorum. Lcw den daha kaliteli seyler olsun tabi. Nerden bulunur, neresi tercih edilir? Istanbuldayim. Gomlekten ayakkabiya soruyorum.

polo?

  • sorumvarbenim  (21.05.11 13:36:31)
lcw den al

mavi beyaz küçük kareli gömlek. içine beyaz dagi atlet.

mavi jeans olmazsa siyah jeans çek alta ve bir tane güzel casual bir ayakkabı.
  • wessago  (21.05.11 13:37:14)
güzel ve kaliteli giyinmek istiyosan sağlam bir bütçenin olması lazım tabi insanların kalite anlayışı değişiyo. bi yerden giyinmek diye bişe olmaz giyim zevk ve tarz işidir, giyim markalarının kataloglarını incelemen faydalı olur onlara göre onlara benzer şeilde kafana göre pazardan bile giyine bilirsin. terkoz pasajına bakmanı öneririm

  • borzoi  (21.05.11 13:40:02)
mudo olabilir. bi de mangonun erkek tarafi var.

  • bipolar  (21.05.11 13:42:00)
Dockers da olabilir.

  • aiclia  (21.05.11 13:49:15)
Defacto.

  • pyro clustic flow  (21.05.11 14:21:27)
dockers.

  • turkuazz  (21.05.11 14:34:25)
orta halli: de facto lcw
üst: polo dockers celvin klein

edit: iceboys (sadece pantolonları) eskiden lee mağazalarında satılan üründü. hala satılıyor mu bilmiyorum. fiyat olarakta lee nin yarısıdır
  • neysene  (21.05.11 14:41:23 ~ 15:03:58)
bütçen ne kadar bilmiyorum gerçi normal fiyatlar öyle abartı denmez de, zara'nın dar kalıplı ceketleri olsun, gömlekleri olsun çok güzel bence o dediğin görünüme kavuşturur seni.

  • ekaterina  (21.05.11 14:51:10)
Tshirt kesinlikle Jack And Jones pantolon Zara

  • PoscheN  (21.05.11 14:55:43)
gömlek için koton derim. dockers maviye göre çok ucuz ve şık.

  • inannas jofn  (21.05.11 15:17:41)
dockers tabii.

  • sen git ben geliyorum  (21.05.11 15:40:57)
büyük bi alışveriş merkezine git. ya burda bişey bulmam dediğin yerlere bile gir. boyner, ykm leri dolaş. h&m, pull and bear, loft, t box gömleklerine göz at. mutlaka bişeyler bulursun.

  • sttc  (21.05.11 16:26:49)