Zorunlu yazılım stajı? (Bilgisayar Müh.lerine)

bilgisayar müh. okuyorum ama siz deyin çift dikiş ben diyim üç. düşe kalka ilerliyorum. bölümde 5.senem daha hiç staj yapmadım. bu yaz donanım stajı yapacağım. yaklaşık 1.5 yıldır kod yazmadım(valla).

yazın boş zamanım olacak. yazılım stajı yapsam mı? staj yapmak için birikime ihtiyaç var mı? kod pratiğim çok az yani. staj yapayım desem adamlar bana "sen daha bunu da mı bilmiyon?" derler mi? sırf stajı doldurmak için değil hakkaten pratik kazanmak için staj yapmak istiyorum.

Ne yapayım ahali?

not: database de görmedim.

stajin amaci bu zaten panpa, pratik yapmak is ortamini tanimak falan filan.

ama giderken de programlama bilgin beden ogretmeninkinden birazcik da olsa fazla olsun ki yuzun tutsun beni staja alin demeye.
  • nawres  (14.05.11 01:53:30)