Amerikadan İthalat [Fahiş fiyatlara deel]

İyi günler duyuruseverler,

Şimdi ben 21 yaşında genç bir girişimci olarak belirli bir miktar ürünü yurt dışından getirterek burada pazar bulmanın çok zor olmadığı bir sektöre girerek bu ürünleri satmak istiyorum düzenli olarak aylık 250-500 kâr sağlayabilsem benim için mükemmel. Amaç para kazanmak değil zaten, tecrübe deneyim ve girişimciliğin dizginleşmesi :)

Bu soruya ek olarak bana neler tavsiye edebilirsiniz? Ucuza getireceğim ve herkesin talep edeceği bir şey ney olabilir lütfen önerilerinize çok ihtiyacım var.
Sevgilerle, sizi de görücem ileride tamam tamamm.

ucuza getirebilecegin ve herkesin talep edecegi cinsten seyleri genelde uzak doguda bulursun.
amerika'dan ucuza teknolojik urunler getirebilirsin ama onda da hem belli bir kesime hitap etmis olursun hem de gumruk sorunlari olur haliyle.

  • fader  (07.08.10 22:44:42 ~ 22:56:30)
blackberry

  • köfte  (07.08.10 22:45:53)
@köftecim, herkesin talep edebileceği ve öğrenci olarak sermayesini karşılayabileceğim bişi yahu :)

@fader, doğru söylüyorsun. Amerika olmasa bile getirteceğim ürünü bulmak istiyorum önce, herkese hitap eden ve herkesin isteyeceği bişi olmalı..malı..malı..
  • exla  (07.08.10 22:47:16)
(bkz: dealextreme) burda olmayan çok ilginç şeyler var bu sitede. çinde.

  • cagdassalur  (07.08.10 22:47:57)
Kesinlikle yeni nesil XBOX. Elektroworldeki satış fiyatı: img823.imageshack.us
Amerika civarında => 299$
Fiyatı fahiş olmazsa ben bile 2 tane alabilirim :F
  • Huan  (07.08.10 22:50:07 ~ 22:50:53)
dostum şimdi xBox getirttirsem bitane gümrüğü var zartı var zurtu var ya :) tehlikeli bi öğrenci için.

  • exla  (07.08.10 22:51:53)
fotoğraf makinası olabilir singapurda ucuz sanırım

  • yuto  (07.08.10 23:32:16)
bana oreo getirebilirsin.

  • kayranin kedisi  (08.08.10 00:09:29)
amazondan kitap getirip satabilirsin ; öğrenciyim diyosan kitap satabileceğin arkadaşların vardır elbet , ve eminim daha amazonun ne olduğunu bilmeyen arkadaşlarında vardır

ikinci bi seçenek ise parfüm getirip satman ; cheap smells , yada strawberry den getirip satabilirsin ,

ikinci seçenekten daha çok kar edersin gibime geliyor , öğrenci bütçesiyle yapılabilecek en mantıklı şıklar bunlar bence

kolay gelsin
  • busuta  (08.08.10 00:37:48)
benim arkadaşım dediğin işi yapıyordu ama bu işlerde yüksek meblağlı ürünlerde daha çok kar var.. iphone da bile o kadar kar edemezsin, xbox ps3 de de karın çok az olur..

o şey yapıyordu mesela burada 3000 dolara satılan sualtı kamerasını 1000 dolara 1500 dolara alıyordu burada 2000 2500 dolara satıyordu.. veya burada 2500-3000 dolar olan bir seiko saati dışarıdan yine 1000-1500 dolara alıp satıyordu.. bence bunlar daha mantıklı..

bu arada benim arkadşım kendine xbox ve ps3 aldı almanya dan ikisini de buraya getirdi, sorun olmadı..
  • kalim  (08.08.10 01:22:46)
hepsini aklımda bulunduruyorum arkadaşlar önerileriniz için gerçekten çok teşekkür ederimm.

  • exla  (08.08.10 02:08:22)
PS3 oyunu...

  • poset  (08.08.10 02:21:33)
radar cihazi

  • PoscheN  (08.08.10 09:35:39)
bana ken smith getir, iyi kar sağlarsın. :)

  • alembic  (08.08.10 09:49:20)