Eskiler neredesiniz?

Angelus için duyuru açınca hüzünlendim. Neredeyse 10 yıldır duyuruyu takip ediyorum. O zamanlardan hatırladığınız kimler var?

Bir çoğu herhalde artık yazmıyor. Ben farklı zamanlarda birkaç nick değiştirdim. Yoksa siz de mi öyle yaptınız? :D Der Meister vardı onu hatırlıyorum. Aktif kullanan birini ona benzetiyorum ama belki değildir. Kaptan bi abi vardı nickini hatırlayamadım. vlog falan çekiyordu. Arnold reis vardı. Elo da bırakmış herhelde. Yine @senialanağlasıns*kiniçalıyabağlasın vardı gs ünili. Ne gülerdik nickine. Şaka maka buranın dinozoru da benmişim. Hey gidi günler.. :)

Burdayım 2010 ya da 11'den beri. Nick değiştirip başka nickle gelenleri yazım stilinden falan anlayacak kadar tecrübeli bi duyurucuyum... En çok compadrito'yu özlüyorum.

Edit: Glori vardı bi de onu da çok özledim :P
  • vedatchilipeppers  (14.01.23 20:27:32 ~ 20:31:57)
Ben de eskilerden. Uzun aradan sonra geri geldim. Belki giderim sonra.

Edit: buraya ilk girisim 2007 senesi. Vay be.
  • ermanen  (14.01.23 20:31:00 ~ 20:37:52)
vaaay vedat reis seni unutmuşum kusura bakma. O zamanlardan hatırladığın kimler var başka? Bunlardan kaçı sence aramızdadır. Bence insan buraya alışınca bırakamıyor.

  • mekaniker  (14.01.23 20:32:03)
O zamanlardan hatırladığım birçok kişi nick değiştirdi ve tekrar duyuruya yeni personalarıyla giriş yaptılar. İfşa etmiyim şimdi. Herkes burada aslında, kayıp yüzde 10 falandır diye düşünüyorum max.

  • vedatchilipeppers  (14.01.23 20:33:58)
süpermiş. neyse iyi oldu herkesin bi anıları depreşsin :)

  • mekaniker  (14.01.23 20:36:45)
compadrito'yu hatırlıyorum.

  • dissendium  (14.01.23 20:42:56)
Ben bırakmadım ya hala burdayım :) eskisi kadar aktif değilimdir belki ama buradayım. Ben de sanıyorum 2011’den beri takip ediyorum. Az önce bir arkadaşla muhabbetini yaptık, eski duyuru ne güzeldi diye.

  • elorelia  (14.01.23 20:45:11)
Dissendium seni de hatırladım. Anketçi birader :D Az anketini cevaplamadık ahksdghj

Elo burada olduğunu görmek güzel. Selam olsun :)
  • mekaniker  (14.01.23 20:47:56 ~ 20:48:26)
Angelus burda olsa sen bu duyuruyu açamazsın zaten. Ya angelusu yeteri kadar tanımıyorsun ya da başkasıyla karıştırıyorsun

  • karayel  (14.01.23 20:48:07)
ben varım!

  • obaa  (14.01.23 20:49:21)
karayel seni çıkaramadım bak. yoo angelus varken de bu tip duyurular oluyordu. biz bakıp oha o kadar senedir burada mı diye şaşırıyorduk. sen yenisin galiba

obaa seni de hatırladım ifşacı :D
  • mekaniker  (14.01.23 20:50:15 ~ 20:51:50)
@meka

Demek ki angelus o zaman mod değildi. Burada eski olan herkes kendisinin modluğunu yakından bilir yoksa başka açıklaması olamaz :)
  • karayel  (14.01.23 20:53:06)
www.eksiduyuru.com duyuru cevaplarında görüleceği gibi 10 yıl ve üzeri bir çok insan hala burada :) her ne kadar eksisi gibi olmasa da ben hala çok seviyorum buradaki olayı, normal hayatta bu kadar hızlı ulaşamayacığımız cevaplara ulaşmayı, insanlara yardımcı olmayı, birilerinin hayatına bişeyler katmayı, yeni yeni bir çok şey öğrenmeyi vs. benim 15. yılımmış. duyuru iyi ki var.

  • hypathia  (14.01.23 20:53:07)
hypathia eskilerin burada olduğunu bilmek güzel. ben hepsi artık bırakmıştır diyordum. biz eskisi gibi değiliz ki duyuru da eskisi gibi olsun :(

en çok senialanağlasın.. ı merak ediyorum. Bir de ayça ablayı :)
  • mekaniker  (14.01.23 20:58:13 ~ 20:59:45)
ben de bi 15 yıldır falan duyurudayım. ama kimsenin tanıyacağını sanmıyorum, hep sessiz sakin/kendi halinde biri olduğum zamanında ifşalara falan katılmadığım için.

  • deartheodosia  (14.01.23 21:00:54)
Valla ben de yıllardır burdayım. 2006 2007 yıllarından beridir burdayım açıkçası tam hatırlamıyorum. Yazar olmadan önce duyurucuydum. Hergün mutlaka girerim siteye. Atatürkiye zamanı diyelim.

  • rodeocu  (14.01.23 22:10:24)
Buradayız

  • freebird5406_2  (14.01.23 22:17:47)
Hala günlük sabit giriş yaptığım sitelerin başlarında geliyor. Eskisi kadar aktif olmasak da burdayız

  • efruz  (14.01.23 22:38:28)
Bir 10 yıl hatırladığım ve öncesini hatırlamadığım süredir buradayım.
cevaplara bakınca hatırladıklarım şu nickler
vedatchillipeppers
dissendium
elorelia
hypatia
  • rakicandir  (14.01.23 22:40:15 ~ 22:41:14)
Duyuru 2006'da kuruldu, o zamandir buralardayim. 17 sene olmus, seneye resit olacak. Vay arkadas...

  • crown  (14.01.23 22:49:20)
10 seneden fazla oldu, buralardayım ancak uzun zamandır o duyuru ruhu yok gibi.
herkeste ölü toprağı var.
sanki şöyle bir çağrı lazım
www.youtube.com
  • MtKrt  (14.01.23 22:52:29)
10 yılı geçmişim ben de. Her gün bir şekilde giriyorumdur sanıyorum. Uzunca süre çok işime yaramış çok insanın da işine yaramama vesile olmuştur duyuru. son zamanlarda "chat akmıyor", "feed ölmüş gibi" ama yine de harikuleyt bir fasilite.

  • sparkle kiddle  (14.01.23 23:14:28)
2009 dan beri buradayım ikinci nickim
İlk nickimle hep nasıl yazar olunur sorusu sorardım Hey gidi

  • ikikerekac  (14.01.23 23:17:30)
Eski dostlarla buluşmuş gibi oldu. Herkese selam olsun..

  • mekaniker  (14.01.23 23:20:43)
Ben de 7. Nesildenim. Limon zirveleri olsun sinema bira midye zirveleri ile hatırlıyorum. Yazışmasak da nicklere aşinayım. Selam olsun herkese

  • tolgan  (14.01.23 23:24:44)
Abi burada herkes eski ya aynı kişilerin 500 farklı hesabı var sadece, yoksa 1978'den beri kadrolu 100 kişi var tüm hesaplar da bu 100 kişi arasında dönüyor bence :)

  • Kaleci Saçlı Forvet  (14.01.23 23:33:15)
7. nesilim, sürekli girerim buraya. ama yeterli bilgiye sahip olmadığım konularda yazmaya çekiniyorum. hemen her gün girip bakarım, ama ismen tanınacak kadar aktif yazmıyorum. bir görev bilinci ile giriyorum buraya :)

  • lovemyself  (14.01.23 23:35:36)
Ben de eskiyim ama burada eskiyim diyen kimsenin nickini hatırlamadım:)

  • benaslindayohum  (14.01.23 23:51:36)
douchebag vardı, ellaam öldü herhalde, kimse hatırlamıyor. kral adamdı :) burada mesai yapardı.

divit var ama ban yemiş, kesin haklıdır.

Bir kaç güzel kız vardı ama genelde çok agresiflerdi, içleri sirke dolu fıçı gibiydiler.
  • gabe h coud  (14.01.23 23:58:37)
Sözlüğün bisikletçisi burada, on yıl oldu mu? Olmuş!

  • mahsus mahal  (15.01.23 00:05:07)
gabe h coud senin douchebag hesabını kimse siklemiyor farkında mısın asdadsds

  • Kaleci Saçlı Forvet  (15.01.23 00:05:25)
2012'den beri buralardayim ben de; duyuru'nun yeri bende ayrıdir. Çok güzel insanlarla tanıştım sayesinde. Gerçi ben boş kaldigim dönemlerde daha çok sariyorum, bazen aylarca hiç uğramadığim da oluyor. Aktif moderatörlük yaptığım dönemlerde gitmeyi düşünsem de komple hiç bıraktığım olmadı.

Edit: bu arada himmet dayı ve aycho'yu ben de severdim.
  • fraise  (15.01.23 00:12:38 ~ 00:22:16)
Himmet dayi vardı, severdik sayardık. Başka bir nick ile aramızda gibi hissediyorum.

  • ruhen hastayim ben  (15.01.23 00:13:51)
benim eski 13 yıllık sözlük hesabını saçma bir sebeple şutladılar ki istatistiklerde top5'te idim. modlar özelden soru sorardı duyuru ile ilgili adamın biri beni kafasına göre gönderdi.

bu hesap var şimdilik

hikaye anlatıyordum size gece 12'de başlayıp sabah 5'te kadar radyo odalarında.

eskiler hatırlar.
  • duyurukullanıcısı  (15.01.23 00:29:39 ~ 00:30:46)
2010/2011'den beri buralardayim ben de. ara sira eski nickleri gormek guzel oluyor.

  • fakyoras  (15.01.23 00:43:28 ~ 00:44:39)
ilk duyurumu 13 sene evvel açmışım ama kimseyi tanımıyorum. boş gelip boş gidiyorum sanırım. ne zaman üye oldugumuzu nereden görebiliyoruz?

  • goodz  (15.01.23 00:43:28)
ben de aynı nickle 2011den beri buradayım ama sessiz sakin efendi bir tipimdir. herkese saygılar :D

  • theseachange  (15.01.23 00:51:05)
on yıl olmuş, bi o kadar daha girer çıkarım sanırım. günlük 5-10 duyuru okuma yıllık 5-10 duyuru yazma ortalamam var. eski yeni herkese sevgiler :)

  • kaichi  (15.01.23 01:34:31)
ayrıl koko esprisi yapan bile kalmaamış :)
ya angelus'a ne oldu ki?

  • vizivozo  (15.01.23 02:40:39)
buradayiz :D

  • baldur2  (15.01.23 02:48:36)
Ben de buradayım 2006'dan beri.

  • kibritsuyu  (15.01.23 02:58:20)
Since 2011

  • abuzer  (15.01.23 03:40:46)
Duyuru açıldığından beri girerdim ama çok uzun zaman oldu nedense girmiyorum. En son duyurumu yapalı da 10 sene olmuş.
Bu gece aklıma geldi, bir bakayım duyuru'ya dedim ve bu duyuruyu gördüm. hatırlayan çıkmaz, sözlükte de entrylerimi sildim ama yine de bir selam vereyim.

  • gioberg  (15.01.23 04:00:49)
Arkadaş herkese zaman hızlı geçmiş ne ara bu kadar süre geçti diye dert yanılmış. Bana da yavaş geçmiş bu sayede onu fark ettim :) 10 yılı geçmiştir diyordum ki 8 yıl olmuş daha. Hoş öncesinde 1 sene falan da üyeliksiz stalk dönemim var. Ha 8 yıl oldu ama insanların aklında kalmış mıyımdır sanmam. Ama iyi ki var be duyuru (yazar burada ılır). Cidden ilk koştuğum yer oluyor bir sorum olduğunda.

  • ManikD  (15.01.23 09:07:27)
Eksi mi duyuru mu kapansin diye sorsalar eksiyi feda ederim. O derece.

Ha eksi'nin zirve duzenlenen ilk donemleri bir baskaydi ama bitti artik.

Hatta eskiden online yazarlar diye bolum vardi, kim online'sa gorur selam verirdik. Yaslandik heaaa.

Duyuruda da bir donem sacma bi moderasyon hakimdi. O donem pek girmiyordum. son 1 2 senedir ya gozume carpmiyor ya da onlar da duruldu artik.
  • brkylmz  (15.01.23 09:08:54)
On yildan fazla olmus. Nick degistirmedim hic.

  • buf-e kür  (15.01.23 11:05:30)
Douche seni de hatırladım. Bisikletçi lazpelle miydi? Himmet dayı, fraise, fakyoras, Cocodancer, baldır, kibritsuyu, bufekur hepinizi hatırladım. Hatırladığım hatırlamadigim herkese selam olsun. Burada olduğunuzu bilmek güzel :)

  • mekaniker  (15.01.23 12:01:42)
Compu siteyi kurduğundan beri buradayım ben, sözlüğü bıraktım da burayı bırakamadım.

  • kobuzchu kiz  (15.01.23 14:39:58)
Ben de eski sayılırım (en az 10 yıldır buradayım), önceleri sözlük hesabımla giriyordum sonra bu hesabı saçma sorularım için aldım ana hesap bu oldu.

Angelus buralarda olsa çoktan silerdi +1 Beyefendiyi her nasılsa kızdırdığım için ilk hesabım uçtu v2 ile devam ediyorum.

Her gün girdiğim bir site duyuru ama modların bir ara yaptığı kıyım sonrası pek çok kişi ya bıraktı ya eski hevesi kalmadı bence.

Düşündüğümden fazla kişi hala buralardaymış ama selamlar herkese!
  • chicha_v2  (15.01.23 15:07:04)
şimdi baktım ilk cevabım 2011. sessiz sakin kendi halinde takılanlardanım.

  • melodi  (15.01.23 15:47:05)
ben de buradayım.

kaç yılından beri buradayım hatırlamıyorum gerçi.
yaşımla hesaplayınca 13 senem var.

merak edenlere not:
himmet başka nickle aramızda değil arkadaşlar, tamamen bıraktı.
  • blatta hiberna  (15.01.23 15:59:14 ~ 15:59:41)
2012'den beri buradayım(başka nickler ile) ama zerre zevki kalmadı buraların.

  • another satisfied lover  (15.01.23 16:05:00 ~ 16:05:17)
ben de 2007'den beri neredeyse buralardayım.

eskiden dambil vardi bayadir yok ozledim adami. compadrito'suz bir duyuru dusunemezdim. oluyormus demek ki.
  • kobretti  (15.01.23 17:14:21 ~ 22:38:44)
der meister olarak buradayım.

ekşi'yle küsüştüğüm için hesabımı kapattım. göz önünde olmayı sevmiyorum, bu benim için kaçınılmaz bir durum sanırım fazla sivri olduğumdan dolayı. yoksa kimse beni tanımasa, bilmese daha iyi hissederdim sanırım.

duyuru'nun kesinlikle eski havası yok ama yine de sevdiğim, önem verdiğim bir platform. "taş attın da kolun mu yoruldu" hesabı, iki satır yazıp geçiyoruz işte. kaldı ki duyuru ahalisi beni pek sevmezdi, o yüzden özlendiğimi de düşünmüyorum ama buradayım yine de şimdilik djfdjf
  • mark greg sputnik  (15.01.23 23:18:52)
yıllardır yoktum ama yavaştan dönüyorum gibi. şimdilik hayalet kullanıcıyım. zamanla cevap vermeye de başlarım :) sözlük hesabımla arada soru soruyorum.

  • seksen9  (17.01.23 16:20:01)