Gece uyurken telefonu sessize/uçak moduna alıyor musunuz?

Ben hem uzakta hem de uçak modunda şarja takıyorum.

telefon saat gece 12 ila sabah 07 arası rahatsız etme moduna ayarlı otomatik.

  • karayel  (26.10.22 14:18:18 ~ 14:19:13)
Önceleri alıyordum ama bir gece çok önemli bir durum için defalarca aranıp ulaşılamadığımdan dolayı artık sesi de açık olarak yanımda tutuyorum. sadece bildirimleri kapatıyorum.

  • mustafakesekci  (26.10.22 14:20:34)
benim 24 saat boyunca sessiz ve titreşimsiz modda duruyor. aslında gece acil bir durum olsa sabaha kadar kimse ulaşamayacağı için çok da saçma ama alışkanlığı kıramıyorum.

  • hypathia  (26.10.22 14:21:06)
Rahatsız etme modu açıyorum, ses ve titreşim tamamen kapanıyor. İnsanlar da artık alıştı ulaşamaya ulaşamaya, o yüzden sorun da olmuyor.

  • Bruce  (26.10.22 14:25:14)
sadece mesaj sesi ve internet kapalı olur. acil bir durumdan habersiz olmak istemem.

  • lazpalle  (26.10.22 14:28:20)
gece 12 sabah 8 arası otomatik giriyor. tabi ailem falan acil listesinde. onlar hariç.

  • buenosdias  (26.10.22 14:30:38)
cogu zaman sessizde oluyor zaten, geceleri de ucak modu olmasa da interneti kapatip sessize alip uzak bir yere koymaya calisiyorum ama cogu zaman uyuyamadim bahanesiyle youtube'dan bir seyler acip dinleyerek yine uykuya daliyorum malesef.

  • bay b  (26.10.22 14:35:00)
Aksine uyurken sesli moda alıyorum. Uykum çok ağır. Sabah bir şey olursa telefonu duymak isterim.

  • ruhen hastayim ben  (26.10.22 14:37:42)
otomatik rahatsız etme moduna giriyor saatleri ayarlı. hafta içi farklı, hafta sonu farklı. aile üyeleri hariç, onlar ararsa direkt çalıyor. aynı numara 15 dk içinde iki kere ararsa ikinci aramasında çalıyor.

  • inheritance  (26.10.22 14:42:45)
Sessize alıp uyuyordum. En olmayacak en alakasız gece, bir telefon geldi. O an da ne hikmetse gözümü açtım telefon ışığı yanıyordu. Babamın vefat haberi için arandigim bir telefonmuş. Şansa uyanmasam sabaha anca haberim olacaktı. O geceden sonra sessize almadım bir daha geceleri.

  • karacigerim vur kadehlere  (26.10.22 19:35:48)
Sessiz ama titreşimli moda alıyorum. Başımın hemen yanına yatağa koyduğum için acil bir durumda aranırsam duyarım. İnterneti kapatırım.

  • sevilen progressive türkücü  (26.10.22 19:39:23)
Sessiz ancak titreşimli modda tutuyorum.
Sabaha karşı, babamın ölüm haberini vermek için hastaneden arandığımda tümüyle sessiz oldugundan duymamıştım. Hâlâ üzülürüm.
Bir de 24 saat ulaşılabilir olmam gereken durumlar oluyor.
Yatağımda başımın yanında duruyor.
  • pro9it9is9  (26.10.22 22:00:54)
Hayir 7-24 telefon internet gps her sey açık.

  • stavro  (26.10.22 22:51:31)
benim ucak modunda yastigimin altinda sarjda duruyor. en az bi 10 yildir bu sekilde kullaniyorum. icim rahat ediyor boyle.

  • in vino veritas  (26.10.22 23:04:39)
mesaj sesleri ve diğer bildirimler kapalı ama aramalar açık. aramalarda da sadece rehberimdeki kişiler aradığında çalıyor.

  • ahm1  (26.10.22 23:32:07 ~ 23:34:25)