[]

Zara’dan deri ceket alıp kullanan var mı?

Suni değil, hakiki olanlardan.

2200 liraya bir tane beğendim ama kalitesi nasıldır bilmiyorum. Deneyimlemiş olan varsa merak ediyorum.

2200 Zara deri ceket için çok mu bir de..

 
Fiyat iyi de Zara'dan şahsen ben deri ceket almazdım. Zara çok kaliteli bir marka değil. Yani alacağınız üründe derinin soyulması, renk atması vs gibi problemler olabilir. Ömürlük bir performans bekleme yani.

not: eski Zara çalışanı..
  • Cesario  (12.10.22 21:19:21) 
@cesario ben de o yüzden sordum aslında, çok kaliteli bir marka değil ama tarz olarak ürünleri güzel. Suni deriler soyuluyor biliyorum ama gerçek derinin soyulduğunu bilmiyordum.


  • allahkitapwesli  (12.10.22 21:24:29) 
Zara’dan degil ama mango’dan hakiki deri ceket sarin almisligim var. Kaliteleri benzerdir diye dusunuyorum o yuzden yaziyim dedim.

Omurluk degil ama dayanikli bence. kesinlikle soyulmuyor (hakiki derinin soyuldugunu ne gordum ne duydum zaten) ama mesela kollarin uc kisimlari biraz asinabiliyor. Kis ve yaz haric neredeyse hep giyiyorum, sikinti yasamadim. Hatta 2 sene once kaza gecirdim, 20-25 km hizla giderken bisikletten uctum asfalt yola ve yerde bir sure surttukten sonra durabildim. Sadece 2 noktada iki mini delik olustu. Onun disinda ustune dustugum kol biraz cizildi ama bir sey olmadi
  • kuehles blondes  (12.10.22 23:54:43) 
Gerçek deri ise, çok iyi fiyat.
Bence alın.

  • pro9it9is9  (13.10.22 07:15:00) 
%100 koyun derisi yazıyor, ürünün kodu 5388/300 merak eden bakabilir.


  • allahkitapwesli  (13.10.22 10:44:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.