Terim belgeselinde Hakan Şükür sansürü, kimin kararı sizce?

TERİM dün itibariyle Netflix'te yayına girdi.

Galatasaray'da 96-2000 döneminin en ikonik figürlerinden olan Hakan Şükür'a ait hiçbir görüntünün yer almadığını görüyoruz. Efsane maçlarda attığı gollerde kendisi yok, takım görüntülerinde yok, kupa kaldırışlarında yok. Sebebi malum sebepler, o belli tabii de...

Merak ettiğim kısım şu;

Hakan Şükür'e tek bir kare bile yer verilmemesi direkt yapımcı Netflix'in tercihi ve kararı mıdır?

Yoksa Fatih Terim "Belgeselimde Hakan Şükür'ün yer almasını istemiyorum" demiş de olabilir mi sizce?

bence şu durumda kimsenin almak istemeyeceği bir risk. dolayısıyla terim'in söylemesine gerek bile kalmamıştır diye düşünüyorum.

  • mustafakesekci  (16.09.22 14:47:24)
eğer bu bir belgeselse gösterilmeliydi ama şu şu sebeplerden sıkıntılı da denmeliydi. Filmi yapan Türk yapımcı ise onun kararıdır.

Bugün yapılamıyorsa demek ki belgeseli erken yapmışlar. 20-25 yıl sonra üzerine daha rahat konuşulurken ve belki Terim vefat ettiğinde yapmalılarmış.
  • nhk ni youkosu  (16.09.22 14:56:42 ~ 14:57:10)
Zaten tam bir pr calismasi,Hakan Sukure gelene kadar bin tane sey sayilir

  • kreatin  (16.09.22 18:57:27)
netflix riske girmek istememistir.
terim'in boyle bir istekte bulunma olasiligi bence sifira yakin.

  • cooperr  (16.09.22 19:27:33)
Fatih Terim Turkiye'deki en megaloman kisileri listesinden top 3'e girer tartismasiz. Belgesele 20-30 kere mudahale edip, ekleme cikarma yapmistir, Hakan Sukur gibi tehlikeli bir konuya niye girsin? Simdiye kadar Okan Buruk kovulur, Galatasaray'in tekrar basina gecerim belgeselle de taraftari kenetlerim plani yapiyordu. Ama Okan Buruku Allah korudu 3 tane son dakika galibiyeti ile sapkadan tavsan cikti, Ama simdi daha zor Okan'in isi cunku yildizlar geldi en ufak tokezlemede Okan yildizlari yonetemiyor, kariyerli, tecrubeli hoca lazim diyen Terimciler basini yiyecek adamin

  • freedonia  (16.09.22 19:54:38 ~ 20:01:31)