[]

Kimileriyle muhabbet akarken kimisinde konuşurken sessizlik olması?

Neden kaynaklanıyor bu arkadaşlar?

Bazı karşı cinsle sohbet ederken "ne konuşacağız?" diye düşünmeden yağ gibi akıyor muhabbet.

Ama bazı kişilerle 1-2 dakika sonrası sessizlik oluyor ve "ne konuşacağım" stresine giriyorum, konuşacak bir şey bulamıyorum. Yani günün nasıl geçtiden, akşam ne yemeği yedinden öteye geçemiyorum. :)

Bu bizim yanlış kişiyle konuştuğumuzu mu gösterir yoksa iki taraftan birinin sıkıcı olduğunu mu?

 
Senin o kişiye daha değer verdiğini ve karşısında heycanlandığını/umursadığını gösterir. Yanlış insanla alakası yok.


  • karayel  (09.06.22 11:41:50) 
Frekans azizim.
Değee veriyor, seviyor olabilirsin ama frekansınız tutmuyorsa o muhabbet akmaz. Frekansı sağlayan şey ortak bakış açıları, ortak zevklerdir.
Frekansı tutan biriyle market kasası kuyruğunda tanışsan uzunca muhabbete girebilirsin fakat frekansının tutmadığı biriyle tüm gün aynı odayı paylaşıyor olsan bile nasılsın, iyiyim, kolay gelsin, görüşürüz’den öteye gidemezsin.
  • megalomaniac  (09.06.22 13:53:46) 
Karşı tarafın da konuşma isteği varsa muhabbet uzuyor. Diğer türlü kısırlaşıyor.


  • jelly bear  (10.06.22 15:02:24) 
bence cevap şu kelimelerde saklı;

peki, tamam, oldu o zaman :)
  • naksidil  (10.06.22 15:58:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.