Yalan Dünya sevdiğiniz bir dizi midir?

Yayınlandığı dönemlerde hoşuma gitmezdi ama sonraki yıllarda bayağı sevdim bu diziyi. Şu son günlerde de bölümlerini yine izliyorum Youtube'dan.

Siz peki Yalan Dünya'yı beğenip sever misiniz, sevmez misiniz?

Hiç sevmedim, sevmiyorum. Hiç sevmediğim tipler var. Hatta hiç sevmediğim tiplerin bu kadar bir arada olduğu başka bir dizi bilmiyorum.

  • dissendium  (28.03.22 14:43:12)
Çok çok seviyorum. Anlatamam diyebilirim. Tv2 de tekrarları olurdu akşam 9 da asla kaçırmazdım. Akşam işten gelip, yemek yapıp yerdim. Yalan dünya başladığı andan itibaren tüm yorgunluğum giderdi.

Avrupa yakasından bile çok seviyorum diyebilirim. Karakterlere ve olay örgüsüne biraz alışınca karakterlerin kendi kişisel saçmalama anlarını falan görmeye başlayınca inanılmaz komik olmaya başladı benim için.

Bir de aslında bir pavyon ortamı görüyoruz hep. Çalışanlar dahil herkesin keyfi yerinde falan. Gerçekçi olmasa bile bu konuyu cinsiyetçi olmadan ve komik şekilde ele alabilmiş olması gülse birsele hayran olmamı sağlıyor.
  • zimbirik  (28.03.22 14:55:31)
idarelik citir cerez dizi sinifinda, ilk ciktigi donemde pek izlemedim, sonra youtube'dan izledim, fena degil...

  • hewit  (28.03.22 15:10:23)
Avrupa yakasına gore daha sevdiğim bi dizi. Avrupa yakasında burhan karakterine aşırı uyuz olduğum için keyif alamıyodum. Burdaki itici karakterler daha çekilebilir. Olgun Şimşek'in oyunculuğu falan iyi baya meseal dizide

  • nundu  (28.03.22 15:14:02)
Cok kotu diziydi gulse birsel'in lobi gucu olmasa tv'de bile yayinlanamazdi.

  • divit  (28.03.22 15:28:25)
Ehh… kafa dağıtmalık olabiliyodu bazen. Avrupa yakasını tadanlar için elbette güzel gelmez, çok normal.

  • megalomaniac  (28.03.22 15:49:34)
Hic izlememis olabilirim. Gordugum kisimlarini da cok antipatik buluyorum, gulmuyorum.

  • sopiro  (28.03.22 15:51:14)
tv acikken izlerdim, yani is yaparken ama avrua yakasindan kopyala yapistir yapmis. farkettigim yerlerde soguyordum.

  • spherical  (28.03.22 16:03:04)
avrupa yakası değil elbette ama jet sosyeteden kat kat iyidir.

  • iyi olmayan gececi  (28.03.22 16:50:45)
Bu dizi bana hep olmamış gibi gelirdi. Avrupa Yakası'ndan sonra Gülse Birsel bir türlü bekleneni veremedi zaten.

  • nothing in my way  (28.03.22 18:02:21)
Hayır. Tv izlemiyorum.

  • redcat  (28.03.22 19:14:32)
berbattı. avrupa yakası severim ki o bile ucuncu sezondan sonra çekilmiyor.

  • suyin  (28.03.22 19:40:00)
bir bölümü 2-2,5 saat süren bir komedi dizisi ne kadar iyi olabilir bilmiyorum. hiç izlemedim çünkü 3 saat bir bölüme katlanabilmem mümkün değil, ama denk geldiğim kısımları itici geliyordu. 3 saat bölüm nedir abi.

dijital sayesinde uygun süreli dünya çapında kalitede mis gibi komedi dizileri yapılmaya başlandı bizde de. gibi, ayak işleri vs.
  • bugungityaringel  (28.03.22 21:07:27)
Lisedeyken çok severdim halen seviyorum özellikle orçun'lu sahneleri.

  • heathen  (28.03.22 22:12:43)