itopya alışveriş sitesi güvenilir mi arkadaslar? ve 2 sorum daha var.

2. soru olarak da))

www.itopya.com bu linkteki bilgisayarın fiyatına göre özellikleri nasıl size göre?

özellikler::::

da-v4.5/amd ryzen 5 5600g/16gb ddr4/500gb nvme m.2 ssd/gaming bilgisayar

amd ryzen 5 5600g işlemci
asus b450m-k ii 4400mhz(oc) anakart
g.skill 16gb (2x8gb) ripjaws v siyah 3600mhz ram
corsair carbide spec delta rgb 550w 80+ bronze kasa & psu
kioxia exceria 500gb nvme m.2 ssd

((((( 4.999 tl))))

3.soru olarak da))

bu bilgisayar ekran kartsız çalışır mı?

ekran kartsız çalışır bu işlemci ile.

fiyatı gayet iyi.

ekran kartı almayı düşünüyorsan psu biraz sıkıntı olabilir ama o da ekran kartına bağlı tabii. çok bilmiyorum güç tüketimlerini bakmak lazım.

masaüstü pc alacak olsam alırdım herhalde.

site güvenlidir herhalde arkadaşım güvenemeyip direkt istanbul ofislerine gidip elden almıştı hatta ellerinde istediği ekran kartı yok diye taa ankara'dan geldi diye bi üst model ekran kartını ek para almadan vermişlerdi.
  • floydian  (20.02.22 01:49:09 ~ 01:52:17)
Çokta 3d oyun tutkun yoksa harici ekran kartına gerek yok.
(03:05 ve 03:26 arasını dikkatli dinle) CPU+GPU = APU

Zaten harici ekran kartı olmadığı için fiyat uygun görünüyor. Altta tavsiye edilen ekran kartları ile sistemin fiyat nasanın fırlattığı uzay mekikleri gibi uçuyor.
Yorumlara göre de video yayınlandıktan hemen sonra stoklar bitmiş.
  • Erva  (20.02.22 08:11:47)
Oğlum bilgisayar toplarken birçok parça aldık. Sorun yaşamadık.

  • pro9it9is9  (20.02.22 09:22:51)
güvenilir, ben de yazın notebook almıştım sitelerinden. sorunsuz geldi.

  • adivar  (20.02.22 12:16:52)