uçakla ist/izmir yapacağım.

anadolu jet mi pegasus mu tercih edeyim?
yoksa hiç fark etmez kafana göre takıl mı?

kalkmadıysa anadolu jet en son sandviç veriyordu. Anadolu jet uçakları daha eskidir genellediğimizde, pegasusta ücretli sandviç alabilirsin ama uçaklar daha yenidir genel olarak :)

  • do you remember me  (28.09.21 16:14:21)
ben anadolujet alırdım fark yoksa fiyat olarak ama çok da kasma

  • veritaslibertas  (28.09.21 16:14:55)
en ucuzu hangisi ise onu al , havada olacağın süre çok az

  • devilone  (28.09.21 16:20:49)
anadolujette su veriliyor sadece şu an. 1 saat bile sürmeyen bir uçuş için kafana göre takıl derim.

  • zetsuboushita  (28.09.21 16:33:06)
anadolu jet'in son durumunu bilmiyorum ama pegasus'ta checkin yapmak işkenceye dönmüştü en son. çok uzun sıralar oluyordu. o yüzden arada ciddi fiyat farkı yoksa ben anadolu jet alırdım.

  • co2s2  (28.09.21 16:42:18)
ucuz olanı alırım

  • tss  (28.09.21 17:15:06)