Ölümü sizi etkileyecek ünlüler

Açıkçası hayatimda ilk defa yaşıyorum ama bu hafta komedyen sean lock kanser sebebiyle vefat etti.
Vallaha öküz gibi üzüldüm, izlerken gözlerim doluyor o kadar.
Yıllarca güldürdü bizi.
Sonra düşündüm, kendisi gibi kimler var beni cok etkileyecek diye;

Bob mortimer- öldüğünde herhalde yas ilan edeceğim. Imzalı kitabını bekliyorum Eylül'de.

Bill burr- abd'ye gider mezarına çiçek bırakırım. Yıllardır haftada iki gün dinliyorum. Çocuğu olacağı haberinde eşimle deli gibi mutlu olmuştuk. Heralde arkadaşlarımdan daha çok duydum sesini (haftada 2-2.5 saat)

Norm macdonald-bill burr ile aynı şekilde. Her yaptığı isi yalayip yuttuk, kitabini okuduk. Podcastini dinledik.

Mr sark - youtuber, pek bilen olmayabilir ama YouTube oyun kisminin resmen dedelerinden. Çocuklarının olmasından büyümelerine herşeyi takip ettik. Yıllarca çok güldürdü.

Buna ek bir kaç kişi daha var kesin uzulecegim (seananners, hutch, aplfisher youtubedan tanıdığım kişiler. Hagi, Bülent. Üstüne bir de Timothy olyphant ve conan O'Brien diyelim).

Sizde kimler var böyle?

ferhan şensoy

  • freebird5406_2  (20.08.21 21:49:14)
Benim tek atımlık barutum Barış Manço'ymuş. Bir daha kimse için üzülemedim...

  • 1bir1bir1  (20.08.21 21:51:12)
Malumunuz.

Bir hayli rahatlıycam :)
  • lüzumsuz adam  (20.08.21 21:51:51)
valla malum kisi benim de ilk aklima gelen oldu. ulke sartlari baska birini dusunmeye bile izin vermiyor -_-

  • in vino veritas  (20.08.21 22:02:19)
Metin Akpınar’a çok üzülürüm.
Gary Oldman çocukluk aşkım olduğundan çok zor atlatırım.
Böyle düşününce aklıma gelmiyor geçenlerde Bob Odenkirk hastaneye kaldırılınca çok fazla üzülmüştüm mesela öncesinde böyle bir soru gelse aklıma asla gelmezdi çok seviyormuşum meğer farkında olmadan.
  • mutekebbir  (20.08.21 22:05:51)
Sagopa Kajmer’e çok üzülürüm ömrü uzun olsun.

  • heathen  (20.08.21 22:08:12)
selda bagcan

  • ala09  (20.08.21 22:13:14)
metin akpınar

  • quickprop  (20.08.21 22:14:51)
Etkilemek denir mi bilmiyorum ama aşağıdaki kişiler vefat ederse vay be, geldik gidiyoruz derim.

Tarkan

Cem Yılmaz

Erdal Beşikçioğlu

Harry, Ron, Hermione

Yakın yaşta olduğum kişiler daha çok etkiler.
  • dissendium  (20.08.21 22:16:48)
fatih erkoç, erol evgin...

  • istanbul gecesi  (20.08.21 22:17:22)
louis ck'e aşırı üzülürüm, en sevdiğim ünlü kişidir sanırım
tori amos da aşırı üzer yaşıyorken bile şarkıları ağır geliyorken, ölürse ağlamadan dinleyemem artık
son olarak da bo burnham, yapacağı o kadar şey var ki, şimdi ona bir şey olsa, beni en çok o etkiler.
  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (20.08.21 22:20:56)
fatih terim

  • fff02561  (20.08.21 22:21:06)
Okan Bayülgen

Umarım yüz yaşına kadar yaşar.
  • suicides underground  (20.08.21 22:36:56)
Müslüm Gürses, Ferdi Özbeğen, Attila İlhan ve yakın zamanda da Turgay Yıldız'ın ölümü beni çok etkiledi.
Michael Jackson'ın ölümü de hala hüzünlendirir.
Şimdi Ataol Behramoğlu'nun kaybının beni oldukça üzeceğini düşünüyorum.
  • pro9it9is9  (20.08.21 22:53:00)
Bruce dickinson

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.08.21 22:56:15)
nick cave
tom waits
ismet özel
cenk taner
  • mermize  (20.08.21 22:57:40)
till lindemann

  • alevli deniz sortu  (20.08.21 23:00:37)
Şener şen

Ben İbrahim Erkal’ın ölümüne çok üzülmüştüm. Allah rahmet eylesin. Bir de Kemal Sunal’a.
  • Hallegadola  (20.08.21 23:01:46)
Ahmet Sonuç

  • izmitcan  (20.08.21 23:06:07)
yazdığın isimlerin hiçbirini tanımıyorum :(
kimse yok. aa öldü mü derim en fazla.

  • deartheodosia  (20.08.21 23:16:42)
Ugur Dundar
Ilber Ortayli
Aysenur Arslan
  • neverletyougodown  (20.08.21 23:31:07)
Robin Williams'ın ölümünde çok sarsıldım. Hatta ölmeden iki sene önce entry yazmışlığım var ölümüne en çok üzüleceğim ünlüdür diye. Hala atlatamadım açıkçası, aklıma geldikçe içime oturur.

Sanırım onun kadar üzüleceğim başkası kalmadı. Belki ricky gervais olabilir
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (20.08.21 23:36:22)
nick cave +1
şener şen +1
david lynch
martin scorcese
  • lesmiserables  (21.08.21 00:17:27)
Neil Gaiman
David Tennant
Gary Oldman +1
Metin Tekin (çocukluk aşkı kategorisinden)
Ali, Feyyaz, Sergen
Bon Jovi
Ian McKellen ve Patrick Stewart

Ben üzülüyorum ya, Ursula Le Guin ölünce çöktüm, en son Naya Rivera'ya çok üzüldüm, Chadwick Boseman, Van Halen falan. Öff.
  • kobuzchu kiz  (21.08.21 00:55:48)
Benim için Celal Şengör kesinlikle. Çok üzülürüm, yeri doldurulamayacak büyük bir jeolog.. Ayrıca televizyonda bişeye bişey diyen-diyebilen ender kişilerden.

  • feel the blanks  (21.08.21 01:32:18)
kim ki duk’un ölmesini hâlâ anlamlandıramıyorum, durduk yere aklıma geliyor.

yine birçok yönetmen ve oyuncunun ölmesi beni çok etkiliyor.

larry david’in ölmesi beni çok üzer.
  • my name is ferdinand  (21.08.21 02:21:04 ~ 02:27:43)
Vedat milor'a hayli üzülürüm, çok uzun zamandır hayatımın bir noktasında olan, yazılarını kitaplarını okuduğum, bir noktada kerteriz aldığım biri olarak yok olmuş olma düşüncesi beni üzer.

Amy winehouse da üzmüştü, lisede daha çok ünlü değilken keşfettiğim biri olarak gençliğimin önemli bir parçası haline gelince kaybı sanki o yıllar eksilmiş gibi hissettirmişti. Trajik ölümü de buna etki etti tabii...

Benzer şekilde rhcp ve radiohead etkisi vardır hayatımda, özellikle flea ve thom yorke yokluğu etkileyecek insanlar.

Eva green keza, azıcık kişiliğini de bildiğim biri olarak yok olmasının eksikliğini hissedeceğim biri.
Tarantino'ya da üzülürüm.
  • Bruce  (21.08.21 02:24:01)
hugh jackman
leonardo di caprio
nicole kidman
bryan cranston
eddie vedder
naomi watts

tarkan
alex de souza
  • bugisme  (21.08.21 02:32:04)
Ne zaman robin williams'ın o sıcak gülümsemesini, rahmetlinin o gorilden hallice kıllı ellerini görsem gögsüme öküz oturuyor. Öyle gitmemeliydi...

Larry david'i çok severim ama yaş aldığı için çok çok arkasından bir fatiha okurum. Ama özlerim muhtemelen.

Umut Sarıkaya hiç ölmesin isterim mesela. Beni perişan eder...

Bir de Ahmet Kaya vardı...
  • yadigar  (21.08.21 02:37:31 ~ 10:45:48)
Jeremy Clarkson
Richard Hammond
James May
Michael Jordan
Sir Alex Ferguson
  • heritage  (21.08.21 10:01:06)
Edip Akbayram

  • hepbiarayisicinde  (21.08.21 12:35:41)
Haluk Levent

  • dadasalon  (21.08.21 13:13:16)