Duyurunun zevksiz insanları (!) bana güneş gözlüğü seçelim mi

Merhaba duyuru,

Saçma giyinmeyi cok seven bir insanım. Aylardır bulamadığım gözlük geçenlerde rastgele denk geldi. Seçemedim tabii bir sürü güzel şey var. Yarı ironik olacağı için benim gibi zevksiz insanlara ihtiyacım var
İsyerinde takım elbise üstünde bu, altta ise ayaklarımda renkli puma x-ray ve dinozorlu coraplarimla dolanacagim.

Hangisi en iyi sizce:
www.nopeetstore.com

gerçekten mi?
töbestrağfurullah diyerek 1 diyorum. bence çok bir önemi de yok hocam herhangi birini al geç

  • veritaslibertas  (19.08.21 16:45:05)
hahaha keyifli bir soru olmuş. ben de 1 demeye geldim.

  • penceredengorunenmorbina  (19.08.21 16:47:38)
1 veya 3 :D

  • passion rules the game  (19.08.21 16:51:14)
Ben de 1i düşünüyordum herkesin onaylaması iyi oldu. Buraya güvenebileceğimi biliyordum :)

Puma x-ray'i de burada bir soruda görmüştüm zaten. Bakalım yazan diğerleri hangi gözlüğü seçecekler
  • aguen  (19.08.21 16:52:27)

  • kimberly  (19.08.21 16:52:34)
çok eğlenceli :)
1 diyorum.

  • blatta hiberna  (19.08.21 16:54:54)
Kırmızısı çok güzelmiş o.0

  • kobuzchu kiz  (19.08.21 16:58:16)
3 güzel de.
Gökkuşağı hassasiyeti olanları rahatsız etmesin bir de :)

  • pro9it9is9  (19.08.21 17:01:12)
Hem güzel hem $10 ucuz cidden kararsız kaldım umarım bu tarz saçma bir koleksiyonum olmaz gelecekte :/

@pro9it9is9: Zamanında soru sormuştum dalga geçilmişti gokkusakli çorap vs ama ona da reklam çıktı subtle pride ürünleri diye. Zuckerberg çalışıyor.

İsyerim yarı kamu gibi ama zamanında bir iki trans hakları tartışmasına girdim, yeni adımlarla gelen yasitlarim sagolsun artık modern bir yer
  • aguen  (19.08.21 17:02:02 ~ 17:05:10)
Giyim söz konusu olunca üründen ziyade konu sizsiniz bence. Her ürünün güzel duracağı biri bulunur yoksa.

Ama aradığınız kuru cesaretse ben tercihimi 1.den yana kullanıyorum. Neden derseniz şu aşırı sıcaklarda hafif de olsa yanıp bronzlaşmışsınızdır. O mavi zımbırtı güzel durur. Tam tersi ikincisi ise çok boğar bence.
  • akhenaten  (19.08.21 18:06:45 ~ 18:07:19)
renkli ve zevksiz giyinmeyi seven biri olarak bana biraz abartı geldi. yine de boş geçmeyip 1 diyorum

  • olutaklidi  (19.08.21 19:45:16)
  • late viper  (19.08.21 20:07:33)