İyi Elbiselerinizi İş Yerinde Giyiyor Musunuz?

Merhabalar,

İyi elbiselerinizi iş yerinde kullanıyor musunuz? Yoksa iş dışında özel hayatınızda mı kullanmayı tercih ediyorsunuz?

Kirk yilda bir. İyi derken şık demek istiyorum yoksa eski yipranmis kiyafetle falan zaten disari cikmam

  • Anjelik  (15.03.21 00:07:38)
Her zaman her yerde. Hiç acımam. Acıyıpta dolapta eskiyenlerden sonra üstümde eskimesini tercih ediyorum.

  • cliquot  (15.03.21 00:10:39)
çalıştığım dönemde giyerdim. tüm hayatım orası olduğu için güzel giyinmeyi de bari böyle yapiyim diyodum

  • gilly  (15.03.21 00:17:01)
Bir yıldır giymiyorum. Daha önceden kullanırdım.
Corona virüsü bulaşma olasılığı nedeniyle tişört, kot pantolon giyiyorum. Yıkaması kolay oluyor.
Hastane ortamı.
  • pro9it9is9  (15.03.21 00:36:40)
Tabii ki giyiyorum. hatta aldığımın ertesi günü yada sonraki ilk fırsatta muhakkak bir kez giyerim özel-iş farketmeden. Yarını göreceğimiz bile muallakken, neden saklayayım ki? Giymek için alıyorum sonuçta.

Planlı ve özel bir gün için aldığım birşey ise o güne kadar beklerim, sonrasında muhakkak onu da ara ara giyerim.
  • vampir akrep  (15.03.21 11:41:24)
Markete, doktora giderken bile güzel giyinmeye özen gösteriyorum. Kıyafetlerimizi giymeyeceksek ne yapacağız ki?

  • ruhen hastayim ben  (15.03.21 12:55:50)
abiye haric evet :d esofman da giyiyorum $ik buldugum
elbiselerimi de

  • ala09  (15.03.21 17:29:25)
Abiye hariç zaten iyi elbiseleri işte giymek için satın alıyorum ki.

  • SiyamkedisiZorro  (15.03.21 18:09:06)