Kabloneti nasi bilirsiniz?

Yeni tasindigim binada vodafone altyapisi yok
Su an sadece kablonet bulunuyor. Kullananlar tecrubelerini paylasabilirler mi?

İyi biliriz. Birkaç sene önce kullanmıştım, bir daha kullanırım. Tv kanalı falan olan bir paketi vardı. TTNet'in falan yarı fiyatına aynı hız falandı. Kesilme ve yavaşlama sorunu da pek yaşamıyorduk. Tabi şu anda kullananlar daha iyi bilir.

  • prole  (05.03.20 01:09:49)
Geçen seneye kadar kullanıyorduk gayet mutluyduk kendisiyle, evi değiştirince geldiğimiz yerde yoktu kullanamadık, zaman zaman özlediğim oluyor.

  • angelus  (05.03.20 01:11:41)
24 ay taahhütle makul bir fiyata hem televizyon hem de 100mbps internet hizmeti alıyorum. Çok memnunum. Ama bölgeye göre değişebilir tabi.

  • Ufuk  (05.03.20 01:12:34)
İyi bilirim 7-8 sene sorunsuz kullandık

  • basond  (05.03.20 03:24:59)
ilk uzan ankara'da bizim bölgeye getirmişti, 20 sene falan oldu :D bir sıkıntı yaşamadık büyük denilebilecek

  • passion rules the game  (05.03.20 08:33:22)
bölgeye göre değiştiğini söylüyorlar. Ben taşındığım zaman komşulara sordum hepsi çok memnundu bende aldım 3 yıldır beraberiz bir hatasını görmedik iyi çalışıyor. Kota az gelir falan diye düşünüp yüksek paket almayın bu sırada. Kotanız dolunca 20 liraya extra 100 gb o aya özgü alabiliyorsunuz. 10-25-50 gb de 10-15 liraya extra alabiliyorsunuz. Müthiş rahatlık.

  • kraldan cok kralci  (05.03.20 08:42:23)
Bir yerde Kablo net var ise o kullanılır. Yoksa kablo net olan yere taşınılır.

  • infernalcadre  (05.03.20 09:14:21)
çok memnunum

  • dafuq  (05.03.20 09:40:47)
uzun yıllardır kullanıyoruz hiç problem yaşamadık. fiyat performans hiç üzmedi

  • gazozailacatmauzmani  (05.03.20 10:18:15)
2012'den beri kullanıyorum, hiç sorun yaşatmadı.
bu süreçte üç kere taşındım, üçünde de sıkıntısız şekilde transferi sağladılar.

  • hosein  (05.03.20 11:33:19)
yakın zamanda kablonet övmüşlüğüm var, yine buraya usulca bırakayım:
www.eksiduyuru.com

  • pasp  (05.03.20 12:12:13)
zaman icinde farkli sebeplerle tüm servis saglayicilari kullandim, su an yine kablonete döndüm. hic düsünmeden kablonet alin, kablonet yoksa internet bağlatmayin.

  • proteus  (05.03.20 13:10:23)