[]

feci şekilde aldatıldım

5 yıllık kız arkadaşım 2 ay önce ayağım kırıldıgı andan itibaren beni aldatıyormuş. bir zibidi okul arkadaşı var geçen sene bak sana asılıyor diye uyarıp kızmıştım, mesajlarını görmüştüm fazla canım diyorsunuz diyip kızmıştım. abartıyorsun falan dedi tabi. ve ben her sefrinde gerginleştim. ve eylülde sakatlandım o sırada sana eskisi gibi aşık değişim diyordu. kendi hastalığım ile ilgilendiğim sırada o herifle sevgili gibi olmuşlar dedi BUGÜN. ve beni sevmiyormuş artık. daha detay var ama neyse. eylülden beri işi düşünce arıyor, keyfi olunca konuşuyor hatta son iki hafta benimle bulusuyor, ama bir yandan herifle sevgili gibi olduk diyor. gözümde değeri bitti. nasıl bu kadar kolay 5 yıl bitiyor. hala beni sevdiğini ama aşık olmadığını söylüyor. pes doğrusu.

edit. bugün yazısını görmeyip yanlış anlayanlar için tekrar yazıyorum: kız bana dün dedi başkası ile sevgili olduğunu. ben de bitirdim ve bu duyuruyu açtım. yani iki aydır az da olsa görüşüyoruz ama ben olayı bilmiyorum yeni öğrendim

bu arada an itibariyle benden özür diliyor, af diliyor, ne istersen yaparım diyor, barışalım diyor. cevap vermeyeceğim. hep aynı terane

 
“Seni seviyorum ama arkadaşım olarak”
Hocam boşver, karaktersiz insanlar her yerde var. İlişiğini kes ve kızdan uzaklaş. Onurunu ayaklar altına almaya değmez.

 • filipis  (05.11.19 02:06:03) 
Boşver üzülme hocam, senin halini çok iyi anlıyorum. Ben de aynısı yaşadım. Üzülüyorsun sonra geçiyor.Bu dönem çok zor senin için.


 • olaylar olaylar  (05.11.19 02:08:22) 
 • archmage mahmut  (05.11.19 02:17:42) 
Üzüleceksin. Yapacak bir şey yok. Kudurmakta da haklısın. Zor soğuyor insan. Umarım çabuk geçer


 • westblack  (05.11.19 07:31:40) 
Bence o beş yıl beş yıl hiç olmamış ki. Boşver kurtulmuşsun. Hayırlısı olsun.

Geçmiş olsun bu arada.
 • allahkitapwesli  (05.11.19 08:02:12) 
Yaşlarınız kaç?


 • kckmlqm  (05.11.19 09:53:39) 
Buna benzer bir olay başıma geldi.kendimi çok yordum hirpaladim ama her zaman uzak tuttum kendimi ondan. Sonraki aylarda, yıllarda (evet yıllarda diyorum) bir kaç kez pişmanlıkla mesaj attı hiçbirini umursamadım cevapta yazmadım. Öğrendiğim tarihten itibaren resmen gözüme iğrenç gözükmüstu. Aynı ortamda olmak zorunda kaldım ama bir süre. Yüzüne bakamıyordum içim kaldırmıyordu. Bazı insanlar için bu aldatma olayları normal.


 • Topalordek  (05.11.19 12:17:01) 
"kendi hastalığım ile ilgilendiğim sırada o herifle sevgili gibi olmuşlar dedi bugün. ve beni sevmiyormuş artık. daha detay var ama neyse. eylülden beri işi düşünce arıyor, keyfi olunca konuşuyor."

ben yanlış mı anladım hocam? hatun gidip elin herifiyle yatıyor, bunu sana açıkça da itiraf ediyor ve sen o günden beri onu adam yerine koyup görüşüyor musun? üstelik "keyfinin gelmesine" falan mı uğraşıyorsun? nasıl adamlarsınız hocam siz :)
 • sagesen  (05.11.19 22:33:41) 
Insanlari melek falan mi saniyorsunuz anasini satayim? Nasil yapar falan.
Herkes piyasadaki en durust, en vefali, en erdemli insani sectigini saniyor, sonra apisip kaliyor. Okuz olunce ortaklik bitiyor boyle.
Insan fazla gercekci olamiyor, normaldir. Gercek su ki kimse %100 guvenilir degil.

Ayrica @sagesen +1
Henuz olmedim, birakayim kiz biraz daha vursun diye ugrasiyorsun heralde.
Sevgili gibi olduk nedir abi, catir catir duzusuyorlar iste. Kendini kandirma.
 • stavro  (05.11.19 22:46:45 ~ 22:47:02) 
üstte iki cevap yanlış anladiniz
kız bana dün dedi başkası ile sevgili olduğunu. ben de bitirdim ve bu duyuruyu açtım

bu arada an itibariyle benden özür diliyor, af diliyor, ne istersen yaparım diyor, barışalım diyor. cevap vermeyeceğim. hep aynı terane
 • bezginbekir  (05.11.19 23:22:08) 
Affedersen devamı gelir. Yaşadım ordan biliyorum.

En güzeli yola devam etmek, aldatmayacak birisini bulmak. Burası da ne mutlu bana ki teyitli.
 • duseyazar  (05.11.19 23:41:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.