[]

Suriyede yaşananlar sonrası Antep'in durumu

merhaba arkadaşlar. iş dolayısıyla antep'e gitmemi gerektiren bir durum var. ben gitmekte sıkıntı görmesem de etrafımdaki insanların şu zamanda gidilir mi saçmalama vs demeleri beni gerdi. içime su serpin ya da cidden vahim olduğunu düşünüyorsanız o şekilde yorumlarınızı belirtin istedim.

tabi her an ne olacağını bilemeyiz ama şu sıralar durum nedir? gitsek bir sıkıntı olur mu?


 
Annemler orda yaşıyor bir sıkıntı yok şu an. Geçen gün bi interneti yavaşlattılar bir gün boyunca resim alıp gönderemediler o kadar.


  • ekaterina  (15.10.19 20:44:23) 
Geçen hafta oradaydım, aklınızda olsun Hakkari ye bile gitseniz şehir merkezlerinde hiçbişey olmaz. Zaten hotelde kalacaksınız, toplantıya girip çıkacaksınız. Böyle yerlerde genelde hoteller bölgesi elit yerlerde olur tehlikeden uzak. Küşleme yemeden dönmeyin.


  • paramolacak  (15.10.19 21:19:50) 
Kardeşim orada çalışıyor. Merkezde bir sıkıntı yok. Hatta bu akşam Haluk Levent konserine gittiler :D


  • teoberk  (16.10.19 01:00:22) 
Antepte hiç Bi sorun yok. Üstteki arkadaşım dediği gibi 1 gün sadece neti yavaşlattılar o kadar. Gönül rahatlığıyla gelebilirsin.


  • valarmurgulis  (16.10.19 16:45:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.