sevdiğiniz komşunuza wifi şifresini verir misiniz/verdiniz mi?

annem şehirdışımda olduğum için wifi isteyen komşuya şifreyi oğlum biliyo demiş.gelince verir mi diyince de vermez demiş :D

ulan ne güzel, ne duyarlı, ne anlayışlı anneler var be. benimki olsa modemi bile oraya taşırdı.
ben olsam vermezdim. anneniz en iyisini yapmış hocam :D

  • MtKrt  (04.10.19 01:53:56)
vermem, net.

  • cooperr  (04.10.19 01:57:01)
Pes etme keje +1 kesinlikle vermem.

  • Başkalaşım  (04.10.19 02:00:05)
vermem.

  • seyduna6687  (04.10.19 02:42:15)
Ülke sapık dolu. Abuk sabuk ortamlara girse bağlantından sonra başın yanar.

  • insomniac  (04.10.19 03:01:35)
Hayır.
Tehlikeli. Ayrıca bu, bir çeşit dilencilik. Başka kapıya.

  • pro9it9is9  (04.10.19 06:54:18)
Komşu bize vermişti internet bağlanana kadar, şifre kaldı oyle :D bizimki düşünce o ağ otomatik bağlanıyor. Ama niye vereyim:D

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (04.10.19 08:37:42)
Asla. Bir bahane uydurur geçerim

  • kablelvuku  (04.10.19 08:39:34)
vermem, verilmez.

sonra sizin ip adresinizden bylock kullanılmış yok bilmemde olmuş o olmuş bu olmuş derler. sen derdini anlatana kadar yıllarca sürünürsün...
  • babilbaligi  (04.10.19 09:08:31)
bu devirde kesinlikle kimseye şifre falan verilmez. arkadaşlar özetlemiş, bir de artık eskisi gibi tek tük evlerde olan bişey değil, cep telefonu olmayan insan kalmadı gibi bişey, ee 20 liraya paket yaparsın lazım olursa yine telefondan ya da teethering ile bilgisayara bağlayıp ödev, ders, finansal işlerini halledersin.

bunun dışında oyun, youtube, film izleme falan bunlar zaten keyfi şeyler.
  • hem şişko hem deli  (04.10.19 09:23:38)
su devirde onu yapmak buyuk risk. habi ara yapiyordum ben yalan yok. 2005 falandi ozamanlar net sinirsiz ve oldukca hizli idi, sifre koymamistim isteyen kullansin diye. simdi bunu yapmak sokakta donla gezmege bedel olur. ugrasir durursunuz. cocugun odevi vs olur. gelsin evde bilgisayar var otursun yapsin derim ben. ama sifreyi vermek cok buyuk risk hele su donemde catir cutur davalar acilirken... hani ucretin yarisini vereyim dahi dese de ben kabul etmem.

  • turbo sadık  (04.10.19 10:11:04)
Asla vermiyorum.

  • roket adam  (04.10.19 11:47:39)
Bi ben veriyorum galiba, ust komsumuz yasli bir kadin, Amerika'daki oglu ve torunlariyla konusuyor arada, bazen de para teklif ediyor (almiyorum), yani ne somurucu biri ne de abuk subuk sitelere girecek tehlikeli biri, sakinca gormuyorum haliyle, eski evde de kapici istiyordu, cocuklarinin kullanmasi icin, ona da vermistim.

  •   (04.10.19 11:54:58)
tanıyorsam ve güveniyorsam neden olmasın. birkaç kere istediler. hepsi torunları geldiği için birkaç saatliğine rica eden yaşlı, emekli teyzelerdi. sonra şifreyi değiştirdim bitti gitti. insanlık o kadar ölmedi yahu!

  • '  (04.10.19 11:59:50)
ev sahibimiz istemişti, vermiştik. hatta kiradan da yarısını düşüyorduk. yavaşlama dışında bir sıkıntı olmamıştı.

  • matilda  (04.10.19 12:36:16)
Veririm, vermişliğim oldu.

  • eazy  (04.10.19 12:38:39)
Millet selam vermiyor komşusuna

  • all girls dream  (04.10.19 15:31:58)