Balayı oteli tavsiyeniz var mıdır?

Merhaba,

Lokasyon olarak Kıbrıs,Bodrum veya Fethiye düşünüyoruz. Temiz, kendi sahili olan,her şey dahil bir otel bakıyoruz. Ekim ayının ilk haftası için uygun olabileceğini düşündüğünüz tavsiyelerinizi iletirseniz sevinirim.

fethiyede o resimlerdeki meşhur koy'da aklınıza yatan bir yer bulabilirseniz gidin. dışında çok önermem.

kıbrıs'ta da eğlenebilmeniz adına ada olduğu için çok elverişli değil bence.

en iyisi bodrum diyebilirim. bodrum'da 4-5 yıldızlı otellerden biri size o huzuru sağlar. titanik gibi bir otel vardı bayağı iyiydi önerebilirim.

fethiye'de de köklü bir otelde kaldım ama otel yada çalışanlar iyi olsa bile çevre çok önemli. tavsiyem bodrum'a gidin.

edit: allah mutlu mesut etsin.
  • baldan kaymak  (29.04.19 15:47:55 ~ 15:48:17)
Bodrum - forever club

  • kablelvuku  (29.04.19 15:48:28)
biz kıbrıs'ta merit park otele gitmiştik, diğer herşey dahil ytam pansiyov 5 yıldız ıvır zıvır otellere kıyasya kıbrıs'ı tercih etme nedenimiz kumar da olmasıydı. bu otelin sahil şeridi yok ama iskelesi vardı ve bence çok şahaneydi, su epey temizdi ya da bize öyle denk geldi. denizi derin olduğu için pek çocuklu ailelere müsait değil, bu yüzden de çok az çocuk vardı, olanlar da 2 yaş altı bebeklerdi. gayet huzurluydu bu sebeple de. yeme içme alkol vs her yerde sınırsızdı. bazı otellerde bilmemne barı ücretli oluyor fln, bunda öyle bir derdimiz olmadı.

  • taurina  (29.04.19 16:00:13)
Primadonna Patara

bir de Nautical Patara

ikisi de çok güzel
  • suicides underground  (29.04.19 16:10:46)
bodrum thor otel. adult olduğu için çocuk zıbırtısı falan yok. mis gibi dinlenir işinize bakarsınız.

  • esmer  (29.04.19 16:32:09)
Cratos
Her şeyiyle memnun kalırsınız.

  • veritaslibertas  (29.04.19 16:47:44)
eğer kapadokya gezisi düşünürseniz

www.hikmetshouse.com
  • baknedicem  (29.04.19 16:53:49 ~ 16:54:07)