[]

google adwords mü acaba?

geçen bir arkadaş geldi, sayfanızı yukarılara çıkaralım vs. diyerek bi ekran açtı

şu şu kelimelerden çok uygun ücretle 100-1000 kişiye ulaşabiliriz,
bakın bu kelimelerle şu firmalar reklam çıkmış falan

yani bir kelime giriyordu karışılığında dolar gibisinden cüzi bir rakam ve karşılğında şu kadar erişim gibi bilgiler vardı.

emin değilim ama bordo renk bi arayüz vardı bundan çok emin değilim ama bir sürü bişi göstermişti karıştırıyor olabilirim.

adwords müydü o acaba?

 
adwords bordo değil. kendi arayüzleri olabilir ama, firmalar adına adwords reklamı veriyor firmalar ve raporlamalarını falan firmalara kendi arayüzleri üzerinden yapıyorlar.


  • veritaslibertas  (04.03.19 12:49:13) 
peki, şöyle de bi şey vardı yeni hatırladım;

"....." şekilde aratan şu kadar kullanıcı var, "......+....." şeklinde aratan şu kadar.

yani hangi keyword aramalarının sizin için uygun olduğunu belirlemeye yarıyordu.

böyle bir hizmeti google hangi servisi veriyor? dediğim arayüzle aynı yerdeydi bu da.
  • jugador  (04.03.19 12:54:59) 
Google'ın anahtar kelime planlayıcısı (keyword planner) bu hizmeti veriyor.

support.google.com
  • crown  (04.03.19 13:12:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.