[]

Omar Suleyman

gercek mi bu adam. baya festivallerde filan cikmis. nasil unlu oldu dugun müziği yapıp
 
daha tuhafını göstereyim: www.youtube.com
edit: psychedelic'çi tayfa seviyor, ondan tutuyor anladığım kadarıyla.

  • veritaslibertas  (14.12.18 17:36:21 ~ 17:44:19) 
world music'çi lümpen tayfa dinliyor. suriyeli olduğu için pozitif ayrımcılık da yapıyor batılılar.


  • sir gawain  (14.12.18 17:46:53) 
özellikle fransa merkezli arab acid akımı ünlü yaptı bu gibi insanları.

www.youtube.com görecerğin üzere değişik değişik takılıyorlar işte. bana sorarsan, ben de seviyorum ama arab acidi, güzel kafası var yani :)
  • re noreno  (14.12.18 18:08:36) 
adamın her şarkısının altında arap mı kürt mü kavgası yaşanıyor. paylaşılamayan adama bakıyorum, ortadoğuda olduğumuzu yüzümüze vuruyor gerçekler.


  • hayvan gibi yazar  (14.12.18 18:10:08) 
Acid arab iyidir ama ya her ne kadar Omar Suleymanı beğenmesem de. Bomontiadada Acid Arab dağıtmıştı insanları:)


  • solenkol  (14.12.18 19:04:14) 
Ben kendisinin varlığından Björk'ün Crystalline remix'iyle haberdar olmuştum. O ana kadar gördüğüm en tuhaf şeyin Opeth tayfasının İbrahim Tatlıses dinlemesi olduğunu düşünürdüm.


  • wish i could find a way to disappear  (14.12.18 23:06:13 ~ 16.12.18 00:01:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.