Sevgilinizden neden ayrıldınız?

geçmişe dönüp baktıgınız zaman sevgililerinizden neden ayrıldıgınızı görüyorsunuz?
Çok sevgili değiştirenler: neden ayrıldınız?
sıkıldınız, aldattınız, aldatıldınız, kötü alışkanlık, uzak mesafe

az ve uzun sevgili edinip ayrılanlar: siz neden ayrıldınız?

yaş ve cinsiyet belirtirseniz daha güzel sonuçlar verecek

edit: herkesin bir sevgilisi olmuş anlaşılan, veya değer verdikleri bir kişi olmuş sadece.

29 e
gereksiz yere trip atması ve durup dururken şımarması.
kendisinin vazgeçilmez olduğunu düşünmesi ve karşılıklı fedakarlık yapmaya hiç yanaşmaması.
  • red hot chili  (03.12.18 11:22:37)
Bana deger vermemesi ve sevdigini hissetmemem.

Bu olduktan sonra zaten baglasan durmaz normal insanlar.
  • chitosan  (03.12.18 11:24:11)
ayrılık her aşkın kaderinde var dedim ve camdan atladım hıamına.

28e
  • datnet  (03.12.18 11:27:03 ~ 11:27:12)
aldatma potansiyeli çok yüksek biriydi, aldatmayı denemiş belki de yaptı o kadar emin değilim. güvenmediğim için,dengesiz derecede çok kıskanç olduğu için ve kötü alışkanlığı olduğu için ayrıldım.

  • damla sakızlı dondurma  (03.12.18 11:31:47)
Uzak mesafe - 6yıl uzak kalma sonucunda sevgi bitti.

  • lcha  (03.12.18 11:32:29)
31 E

mevcut durum: 2 senelik güzel bir ilişkim var

sondan başa doğru

1- Yaklaşık iki katım maaş almasına ilişkinin maddi tarafı benim üzerime yapışınca yeter bea dedim
2- Ayrılıp 1 ay sonra geri gelmesi, tekrar ayrılıp gelmesi sonucunda yeter demem
3- 3 aylık ilişki sonucunda evlenmek istemesi benim istemem beni terk etmesi
4- evlenmek istemesi benim istemem (yaşlar 23)
  • mirty  (03.12.18 12:56:27)
lise 2 - Okulun reisi seviyormuş kızı ayrılmaya zorlandım :P

Lise 3- Üniye gidince başkasını buldu

üni 1 ve 2 - götüm kalkmıştı bu dönemler türlü türlü başkasını bulup ayrılmalar, telefonu kapatıp başkalarıyla görüşmeler falan.

Üni 2 sonundan okul bitinceye kadar olan bir kız ise niye bilmiyorum okul bitince direk yol verdi.

okullardan bugüne kadar:
- Eski sevgilisine döndü.
- Sıkıldım
- Aşırı kıskançlık sonrası kavgalar
- başkasıyla konuştuğumu gördü
- sen bu gamsızlıkla çok yaşamazsın, senden bir bok olmaz dedi
- yaz tatilinde başkasını buldu
  • eazy  (03.12.18 13:06:35)
Beni değil abi dediğim kişiyi seviyormuş. Her ikisi de birbirini seviyormuş. Benimle çıktığını bilmediğinden gidip kızı yemeğe götürmüş bir akşam, niyetini açıklamış. Kız ikimize de yar olmadı sonunda. Bir bakıma ucuz kurtulmuşum diyorum. Ama kıza öfkeliyim. Ahımı aldı.

Kız birkaç ay sonra birini bulup evlendi. Çocuğu dogacakmış 1-2 aya.

27e
  • efreet sultan  (03.12.18 14:27:00)
Amerika'ya taşındı.

  • sopiro  (03.12.18 15:38:56)
hepsi aldattı beni

  • devilone  (03.12.18 16:02:54)
sonuncusuyla anlaşarak ayrıldık çünkü onun ilişkiye bakışı ve istedikleri değişmişti 3 küsür seneden sonra.

diğerleri de benzer şekilde karşımdakinin fikir değişiklikleri sebebiyle oldu diyebiliriz; sadece bir tanesinde bile bile lades diyip girişmiştim, sonucu bekliyordum.

spesifik bir konuda dolayı ayrıldığım olmadı, hep zaman içinde soğuma ile oldu.
  • Bruce  (03.12.18 16:13:02)
23 e, sevgilimden ayrıldım çünkü, sıkıldım.

  • darkwizard  (03.12.18 16:40:56)