Televizyon tavsiyesi

Aradigim özellikler 4k 50 inch olması. Butce de max 3100 diyelim.
Bu philips carpti gozume.

www.hepsiburada.com

Bir de bu ses sistemi nasildir?

www.hepsiburada.com

TV için LG, Samsung, Sony düşün derim. Philips tv üretmiyordu (üretecek haberleri vardı ama güncelliğini bilmiyorum)

Ses sisteminin aynısı bende var. Kampanyaya girdiğinde almıştım 2 yıl kadar önce, Tv, Sinema keyfi için işini görür. Ancak müzikte kalite arayan bir tipsen bu tip ürünleri boşver derim.
  • sbryldrm  (27.06.18 13:14:04)
philips'in marka hakları tp vision diye bi çin firmasına geçti. ben ambilight ve dahili alıcılı bi model almıştım, memnunum şu ana kadar. yine sinema sistemi de philips.

yalnız ses sistemi ile kullanacaksan hdmi arc girişi olması lazım.
  • cemiyetin ünlü siması  (27.06.18 13:24:49)
Bu ses sistemi hdmi arc girisine sahipmis.

Varsa baska onerileri de degerlendiririm.
  • stereoseyfi  (27.06.18 15:02:28)
bu 5.1'lerin kabloları sonra çok dert oluyor, soundbar da düşünebilirsin.

  • passion rules the game  (27.06.18 15:09:12)
philipsi mediamarkt ta inceledim icime sinmedi. ben bimden aldi 50inc 4k jvc cok memnunum. eger stoklarda varsa siz de alabilirsiniz tavsiye ederim 2000 tl

  • eipcack  (27.06.18 15:13:51)
bende philips 43" var, akıllı değil, 4k hiç değil ama yetiyor bana. rahat oluyor.
şöyle bişey var, 4k dediğimiz yayın çok çok az, dizi vs. az. şimdi almak pek mantıklı değil ama siz bilirsiniz.

  • hosein  (27.06.18 17:25:29)