[]

internetten tişört baskısı yaptıracak site tavsiyesi ?

tişört bastırmak istiyorum, tisho,basmatik gibi siteleri gördüm fakat ekşide yapılan yorumlar çok kafa karıştırıcı. deneyimleyip baskı kalitesini,kumaş kalitesini beğendiğiniz site varsa, önerebilirseniz sevinirim.
 
tisho'dan 3 tshirt aldım bu sene. baskılar mükemmel değil belki ama tatmin edici yeterince kaliteli. 2-3 yaz giyilebilir rahatlıkla.


  • washe  (27.06.18 10:07:36) 
Bir tane numune basalım, beğenmezsen istediğin küfürü et istediğin yerden ;)
Kendim yapıyorum bu işi. Binlerce tişört sattım, şükür negatif yorumumuz yok. Özel mesaj atabilirsin.
(git: www.tarztisort.com)
  • sbryldrm  (27.06.18 10:37:29 ~ 10:37:45) 
eğer istanbul'daysan optimum'un -1 katında t-shirt baskısı yapan bir yer var. hem hanıma hem kendime t-shirt yaptırdım. memnun kaldım.


  • hosein  (27.06.18 11:19:53) 
internetten de sipariş alan bir baskı merkezi biliyorum. eğer istanbuldaysan kadıköydeler gidip direk de görüşebilirsin ismi akar copy. fiyat ve kalite olarak çok memnun kalırsın. en son tişört bastırdığımda çok memnun kalmıştım.

link : akarcopy.com
  • kimliksizdevlet  (23.02.19 21:34:16 ~ 21:34:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.