Gorusmedigim arkadasimin ablasi

Selam,

Uzun suredir gorusmedigim arkadasimin ablasi benimle iletisim kurdu, X ile kus oldugum icin onu hic arayip sormadigimdan yakindi :) Acikcasi severiz birbirimizi de bir samimiyetimiz yok. Nihai olarak da gorusmeyi teklif etti. Ben de bilahare mumkun olabilecegini soyledim. Neler yaptigimi falan sordu biraz didikledi.

Simdi sorum su, benim kiz kardesim ya da ablam yok. Cok duz dusunurum. Fakat yine de abla kardeslerin koalisyon icinde oldugunu birkac kez gozlemledim farkli olaylardan. Bunlar tatilden yeni dondu, birlikte tatil yaptilar bayramda Alacati'da. Neyse simdi baristirmaya falan calismasin beni, ta-da diye benim arkadas ortaya cikmasin? Oyle bir olasilik var mi? Cunku gorusmek istemiyorum :D

Tesekkurler.

öyle olacak zaten. ne bekliyorsun ki?

kardeşin haberi olmadan ablası nedne seninle görüşmek istesin? üstelik küs olduğunuzu bildiği halde? üstelik bu kadar zaman geçmişken?
  • killerbee  (21.06.18 14:03:45 ~ 14:04:29)
@killerbee Ne biliyim arada storylerime comment da atiyordu o yuzden.

  • perfectum  (21.06.18 14:05:22)
sosyal medyaca bilmiyorum kusurma bakma, pek kullandığım şeyler değil.,

belki kardeşinin ya da ablasının sana bi işleri düştü, ondan kardeş ablasını sürdü ortaya veya abla kardeş ile görüşüp madem perfectum'u kafalıyalım diye karar aldılar.
  • killerbee  (21.06.18 14:06:54 ~ 14:07:55)
bence seni bi arkadaşına ayarlıycak.

EDİT:
haydaa niye tik yok? ne biliyim ben senin her şunu eti yenmezdeki kuş olduğunu. tikimi rica ederim, teşekkürler...

@killerbee, o ihtimal benim de ilk aklıma gelendi, bu yaşta insanlar öyle birine ayarlamakla uğraşmaz direkt kendine ister diye ama iyi ki yazmamışım baksana, hetero ilişki ihtimali bile kızdırdı.
  • Bruce  (21.06.18 14:08:09 ~ 14:18:27)
@killerbee Evet isleri dusmus olabilir dogru soyluyorsun.

  • perfectum  (21.06.18 14:08:57)
bruce öteki ihtimal çok daha fena :) dikkatini çekti mi bilmiyorum ama..?

ilkinde havadan sudan konuşulur

ikincide de belki sıcak bir ortam havası verilir

üçüncü de dertler ortaya çıkar, üçüncüde yüz yüze görüşme zorunluluğu da yok :)
  • killerbee  (21.06.18 14:09:19 ~ 14:10:10)
@Bruce Yaw sacmalama :D Beni kimse kimseye ayarlayamaz oyle islere girmem.

  • perfectum  (21.06.18 14:10:08)
@killerbee Senin fikrin daha ihtimal dahilinde geldi.

  • perfectum  (21.06.18 14:11:16)
evet dedim ben zaten öteki ihtimal de kuvvetli, ablası kendine ayarlıyacak seni diye

biliyoruz da yazıyoruz karşim.
  • killerbee  (21.06.18 14:11:48)
@killerbee Ne diyorsun ya haha :D Allahim cok komiksiniz. Ben erkek degilim.

  • perfectum  (21.06.18 14:12:53)
kötü olan ihtimal o işte :)

  • killerbee  (21.06.18 14:13:26)
Kardeşinin olaydan kesin haberi var. Burada soru işareti yok yani, onu bilin.

Belki sıkıştırıp döverler, hırs falan alırlar. O da olabilir.
  • windowsguvenlikduvari  (21.06.18 14:15:56)
@windows Ne dovmesi 30 yasini gecmis insan. Oyle seyler olmaz.

  • perfectum  (21.06.18 14:28:41)
ya öyle ya da sana yürüyor.

  • hosein  (21.06.18 14:33:26)
Görüşmeden önce "Bak böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum ama yine de söyleyeyim, beni X'le barıştırmak için böyle bir şey yapıyorsan sakın kaşlkışma, çok kızarım, hatta kalbini kırarım" gibi bir şey de, durumun ciddiyetini kavrasın.

Kendisi de yürüyor olabilir bu arada.
  • yirmisantim  (21.06.18 14:55:11)
Bu isin akibeti belli oldu. Benimle bugun de iletisim kurarak gorusmedigim arkadasimin d.gunu organizasyonuna davet etti ve bayagi israrciydi. Hicbiriniz tutturamadiniz mi desem ne desem bilemedim :D

  • perfectum  (22.06.18 17:22:05 ~ 17:22:27)