[]

Ankara'da pavyon önerisi?

Hiç gitmedim hayatımda, kuzenim de tutturdu gidelim diye. Var mı önerebileceğiniz çok leş olmayan ve bizi soymayacak bir mekan?
 
Manilya, 06pavyon


  • lata  (06.06.18 16:57:37) 
size hesabı bi kitlesinler de görün.


  • iddaaci  (06.06.18 17:07:25) 
siz daha merdivenden inerken adisyonunuzu yazarlar :D

kuzenin daha once gittigi bi yerse bise olmaz.
  • brkylmz  (06.06.18 17:26:44) 
ben de gitmedim ama iddaaci +1. bi bardak suya 40-50 tl kitliyorlarmış duyduğuma göre.

kitlenmek istemiyorsanız müdavimi olmanız gerekiyor ya da müdavimi olan birisinin referansıyla gitmeniz gerekiyor. aldığım duyumlar böyle.
  • washe  (06.06.18 17:28:07) 
oyuncak ayı 150 tl imiş :))

aman diyim masaya kadın almayın içki ısmarlamayın, sonra sizi 3. sayfalarda okuruz.
  • hosein  (06.06.18 17:29:54) 
06,megaşov


  • mikahakkinen  (06.06.18 17:39:34) 
abi raconları var oraların. bir bilenle gidin. iki tıfıl giderseniz soyarlar.

yani soymak da tarifeli. işte masaya kadın geliyor oturuyor. oturma demenin bi raconu var, öküz gibi reddetmiyorsun. oturdu mu içkisi de geliyor, bu içki pahalı bir içki.

yani masaya kadın almayın, içki ısmarlamayın demesi kolay. geliyor, oturuyor, arkadan içkisi geliyor, otomatik. onu daha masaya oturmadan, ayılık da etmeden yollamak lazım.

bir başlığı vardı sözlükte. onu arayın bulun.
  • kibritsuyu  (06.06.18 17:59:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.