[]

Ücretsiz deneme süresi biten programı silmeli miyiz?

Internet Download Manager ücretsiz deneme süresi bitmek üzere. Bitince bilgisayardan silmek mi gerekli? Program ekle/kaldır'dan kaldırmak yeterli midir bunun için?

İlave bir soru daha: Buna benzer düzgün çalışan ve ücretsiz video indirme programı var mı bildiğiniz? (film ve dizi indirmek için)

Teşekkürler.

 
yok yahu niye silesiniz?


  • sanal uyku  (08.03.18 23:08:37) 
O zaten sure bitti diyip kullanmayi kesecek. Jdownloader i kullaniyorum ama cok verimli degil.


  • ykyt  (08.03.18 23:35:01) 
torrent çıktığı gün tüm bu indirme programlarıyla ilişiğimi kestim. 10 küsür sene önce yani.

kullandırtmayı kesmezse silmene gerek yok. deli gibi reklam vs çıkabilir ama bilmiyorum. silmek istersen de evet ekle/kaldırdan silsen yeter.
  • washe  (08.03.18 23:57:15) 
torrent + firefox yetiyor, ikisi dışında download için ek bir de youtube downloader var.


  • rhan  (09.03.18 01:08:54) 
EagleGet kullanıyorum.


  • onemoremile  (09.03.18 07:58:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.