saat 10 dan sonra alkol veren dükkanlar kime veriyor

geçen çıktım almak için. ulan saat olmuş gecenin 1 i. o saatte bi tekel bayi neden açık olur. neyse vermedi bana. 10 dan sonra veremiyormuş. e ben çıktım ardımdan 3 kişi girdi baktım poşete şişeleri dolduruyodu. 3-4 bayiye gittim alamadım. ama başkaları alabiliyordu. bu heriflerde olup bende olmayan özellik nedir? tipe falan mı bakıyo acaba

en sonunda başlıcam sikik kanunlarınıza diyip çıkarttım chp üyesi kimliğimi gösterdim dedim ben onlardan değilim falan filan yine de vermedi. nedir lan bu olay?

not: chp üyeliği komik bi olay ama sinirlenip kimliği çıkarttım artık :D yoksa denyo bi olay yani ciddi ciddi fbi tribine girmedim

not2: olm iyi güldüm lan afdsgffafsdgfd

tanıdıklarına veriyordur bu kadar basit.

  • tragedystreets  (17.01.18 15:29:12)
"chp üyesi kimliğimi gösterdim dedim ben onlardan değilim falan filan yine de vermedi"

chp gold üyeliğin olsaydı verirlerdi. bu kadar basit.
  • malheiros  (17.01.18 15:35:21)
bütün tekelcilerin chpli olduğunu varsaymak asdşlksdşl tanıdıklarına veriyolardır.

  • elorelia  (17.01.18 15:37:05)
chp üyesi kimliğinde a+ olması gerekiyor alkol alabilmen için. yoksa da ek b belgesiyle eklettir genel merkezden.

abi parti kimliği nedir naptın sen :)

sivile benziyor olabilir misin?
  • baharat  (17.01.18 15:40:45)
tipine bakarak verip veya vermiyor.

  • hlt1985  (17.01.18 15:48:26)
sivile benzetmişlerdir büyük ihtimalle, ilk defa mı deniyorsun o mahallede?

ben yaşadığım mahallede hiç problem yaşamadım ama başka semtlerde sıkıntı çıkartan tekeller olabiliyor.
  • hosein  (17.01.18 15:51:12)
artık iyi parti üyelerine veriyorlar sadece adsfghjklk

  • nrmnm  (17.01.18 15:51:59)
chp express kartın yoksa 10'dan sonra alamazsın. ayrıca chp express platinum ile %10 fazla puan kazanabilirsin. düşün derim.

  • Tears of Devil  (17.01.18 15:53:38)
Ben de kart aidatımı ödemediğim için ikidir alamıyorum mahalledeki bakkaldan.

Premium üyeyim olm bi ay ödemedik diye ne bu tavırlar dedim çok pis dövdüler, iyi dövdüler yalnız.
  • chicha  (17.01.18 15:59:03)
rusvetle alakali ekstra para vereceksin.

  • 000000  (17.01.18 16:15:20)
şehire ve tipine göre değişir.

  • mikahakkinen  (17.01.18 17:18:47)
Tanıdıklara. Bizim tekel Kıbrıs’tan getirdiği içkileri ucuza veriyor mesela el altından. Tanıdık olmak önemli.

  • catch the arrow  (17.01.18 20:24:21)
milli görüşçü tonlamasıyla selamü aleyküm demen lazım

  • regardless of what they say  (17.01.18 20:42:27)