[]

kulaklık aldırın bana, yenilendi

geceyarısı müzik dinlerken komşuları rahatsız etmemek adına kulaküstü bir model almak istiyorum.

evde kullanacağım. bt istemiyorum açıkcası, kablolu olsun istiyorum. hem kulağımı radyasyonla yormasın hem o parayı ses yatırayım. ve de gürültü engelleyiciye de gerek yok toplu taşıma kullanmıyorum.

600 bandına kadar çıkabilirim.

tabi bütün tavsiyelere açığım. siz ne kullanıyorsunuz benimkinden al şunu al diyebileceğiniz ne var? çok teşekkür ederim. güzel geceler.

dipnot; her tür müzik dinliyorum bu arada. rakı gecesi yapar zeki müren müslüm gürses de dinlerim, rock müzik de dinlerim. rainbow da dinlerim, slayer da. jazz da dinlerim. chill out müzik de. en çok da essential folk ve o çizgide dinliyorum, türkçe de sofar oluyor.

 
şunu gözüme kestirdim ben son 1-2 haftadır.

www.hepsiburada.com

çok gelirse 4.40 modeline bakabilirsin. Noise canceling yok. kablosuz istemiyorsan da 4.30 var.
  • washe  (03.01.18 23:45:47) 
ben de şunu bir türlü alamadığım için ağlıyorum
sennheiser.com.tr

  • yalnux  (04.01.18 00:02:16) 
Audio-Technica ATH-M40x

Audio-Technica ATH-MSR7

Sony MDR-1AS

SONY MDR.XB650BT

beyerdynamic dt 770 32 ohm

Sennheiser HD 4.30G

SENNHEİSER MOMENTUM 2

benim bulduğum forumlarda öne çıkan seçenekler bunlar oldu.
  • mobydick  (04.01.18 00:29:50) 
@Jimmy McNulty,

Söylediklerin de çok haklısın. Bir yerden başlamayı düşünüyorum. 4 5 aya takım tamam olur.
  • mobydick  (04.01.18 02:01:18) 
(git:www.webdenal.com ) şunu aldım başlangıç için.


  • mikahakkinen  (04.01.18 09:32:13) 
sennheiser urbanite


  • hybrid427  (04.01.18 16:20:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.