Ruj sorusu

==> Hanımlar bakar mısınızzz?? Bu zamana kadar kullandığınız en kalıcı ruj hangisiydi? Paraya kıyıp iyi markalardan mı almak lazım kalıcılık için?? Avondan extra lasting diye bir şey kullanıyorum ama kalıcılık açısından pekte memnunum sayılmaz..

==>> Önerebilceğiniz markalar var mı???Fiyatı çok farketmez kalıcılık iyiyse..

Şu anda The Balm'ın likit mat rujunu kullanıyorum ve son derece kalıcı buluyorum.

  • wish i could find a way to disappear  (22.12.17 12:15:20)
pastel daylong kissproof likit rujları önerebilirim mat olarak.
yine mat olan, danla biliç likit rujları da baya kalıcı
golden rose bordo kaplı olan seri de baya kalıcı.
the balm ınkiler bende o kadar kalıcı olmadı.
  • interview with the vampire  (22.12.17 12:18:08 ~ 12:19:28)
Note'un kalıcı rujunun üzerine tanımadım tanımam..

Kurutmuyor ve 1 gün kalıyor. Delilik resmen
  • lcha  (22.12.17 12:21:40)
The balm likit mat kullanıyorum bende, memnunum.

  • denef  (22.12.17 12:42:29)
makyaj yaptığım dönemde şundan almıştım
www.morhipo.com
çıkmıyor. gerçekten dert yani çıkarmak. bilmiyorum tercih eder misin :D
ama iyi yani, hiç bulaşmıyor ve dudakları da kurutmuyor.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (22.12.17 12:55:41)
Wet n wild 'ın mega last rujları

Duşa girip çıkıyorum hala duruyor, duşta yüzümü yıkamama rağmen.
Bir de yapısı çok güzel, normal rujlara göre bir tık daha katı gibi, dudakları çok güzel nemlendiriyor.
  • peggy  (22.12.17 12:57:14)
bir erkek olarak önerebileceğim şey de lütfen bulaşıcı olmasın arkadaş o.
yani ucuzu mu bulasır onu bilmem de, mesela kolayı pipetten içerken filan çok iğrenç görüntü oluşturuyor. dün tam karsımda oturan hanımefendiden bu sebepten soğudumu soyleyebilirim. evet evt. içimde kalmasın..:D

  • hede hodo  (22.12.17 13:43:19)
!!!Dünyanın en kalıcı rujunu söylüyorum dikkat!!!! ama sonra 4 gün elimden çıkmadı falan diye yakınmayın.
makeup academy luxe inked lip stain, eve shoplarda 15 tl

www.bloglovin.com

Bundan sonra gelenler de Kat Von d likitler ve normal rujları everlasting serisi, sephoralarda 110 tl
  • Domuz  (22.12.17 13:49:39 ~ 14:07:28)
sephora'nın bir ruju var, ince uzun siyah ambalajlı. sabah sürüyorum akşam dudağımda oluyor. fiyatı da çok değildi.

edt: likit rujları sürmek çok zor oluyor bence, o nedenle likit kalıcı ruj çok riskli.
  • 111111  (22.12.17 13:57:34 ~ 13:58:05)