[]

xiaomi mi 5s veya 6 kullananlar?

nasıl memnun musunuz? kronik bir sıkıntısı falan var mı aletlerin?
 
5s kullanıyorum. çok memnunum. hiç bir sıkıntı yok.


  • veritaslibertas  (18.10.17 12:30:38) 
iş yerinde yakın sayıldığım iki kişi 5 prime ve 6 kullanıyor. ikisi de çok memnun. ben de telefonum perte çıkınca 6 alırım muhtemelen.


  • 111111  (18.10.17 12:39:09) 
Garantisi olmadığını bilerek alın. Telefonlar güzel ama ben almam şahsen.


  • eine frau in yozgat  (18.10.17 13:47:54) 
5S al, sikinti cikarsa parcayi alip kendin tamir edebilirsin. Cok basit duzenekleri. Ekrani kirsan bile 10€ ya ekran var.


  • hikmetkaraman  (18.10.17 14:43:32) 
ben 5s hanım 6 kullanıyor ikimizde memnunuz.


  • basond  (18.10.17 18:07:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.