[]

mi band 2 metal kayışı kadın saatini çağrıştırıyor mu sizce?

tr.aliexpress.com

klasik giyinince de bilekliği takayım istiyorum ama şu bileklik çok mu feminen?


 
Açık renk olanı evet, koyu renk olanı hayır.


  • devilred  (19.06.17 16:35:36) 
hiç beğenmiyorum ben bunları. kendi orijinal kauçuk kayışı gayet şık. ben gömlek giysem de çıkarmıyorum hep kolumda.


  • veritaslibertas  (19.06.17 16:36:02) 
Kötü. Klasik kordonları güzel, bunları hiç sevmedim.


  • doxanikee  (19.06.17 16:57:32) 
Bir de bunlar sağlam değil, ben de aldım fitbit için çinden bi gün yolda yürürken dağılıp düştü kolumdan, allah allah dedim taktım otururken düştü 3 gün sonra falan ondan sonra bi daha takmadım. Bence bunlardan alma. Xiaomi'nin orjinal kordonu varsa alınabilir.


  • ekaterina  (19.06.17 17:01:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.