Kaş sorusu capsli

Şimdi benim kaşlarım böyle: i.hizliresim.com

25 yaşındayım şimdiye kadar hiç aldırmadım kaşlarımı zaten az olduğu için. Ama artık bu kaş olayına takmaya başladım. Böyle belirgin kaş istiyorum ben www.pufnoktalari.net
Benim kaşlarıma kuaföre gidip aldırılarak böyle şekil verilebilir mi? Ya da başka bir yöntem var mı? (Makyaj hariç, onla her gün uğraşamam)
Bulunduğum şehirde yeniyim bildik kuaför yok. Rastgele bir yere gidip vj Bülent kaşlarıyla çıkmaktan korkuyorum. Dışarda gördüğüm şekilli güzel kaşlı kızlar hep çok kaşları olduğu için aldırarak şekil veren şanslı insanlar mı? Benim için bir umut yok mu?

(bkz: microblading)
sizinki aldırarak böyle olmaz.
ya kaş farıyla doldurup, jelle şekil vereceksiniz ya da microblading.
  • interview with the vampire  (16.06.17 13:57:05 ~ 13:58:33)
ben hiç anlamam ama bence göz ve kaş yapın çok uyumlu öyle bir kaş hiç yakışmaz diyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.06.17 13:59:39)
bence kaşların güzel. doğallığı bozmaya gerek yok

  • dafuq  (16.06.17 14:02:56)
@interwiew ve muti, microbladingi ilk defa duydum bi araştırayım siz yaptırdınız mı?

@proletarier yakışmaz mı gerçekten bir de bundan korkuyorum tabi. Doğallık takıntım var çünkü garip durursa çok üzülürüm.
  • pastörizesüt  (16.06.17 14:03:58)
yaptırmadım ama bildiğim bir teknik.
pat diye yapmıyorlar zaten önce bi çiziliyor bakıyorsunuz yakışıyor mu
en yakışanı yapılıyor.
  • interview with the vampire  (16.06.17 14:05:46)
bence de kaşlar bu haliyle çok iyi, bozarsanız pişman olmayın.

  • dedimmidemedimmi  (16.06.17 14:06:09)
kaşların çogzel. elleme pls.
bak bu kız kalıcı bi işlem yaptırmış, geri de çevrilemiyomuş, kaşların haline bak :/
www.youtube.com
  • manuel mandalina  (16.06.17 14:06:40 ~ 14:08:15)
Bence de gerek yok hiç.

  • reactionic  (16.06.17 14:07:07)
Microblading ile o attığın fotoğraftaki kaşı senin kaşlara copy/paste yaparlar. aynı öyle yaptırabilirsin yani, yapay da durmuyor gerçek kaşın gibi oluyor. iyi araştırıp yaptır. bir de yaptırmak istediğinden emin ol, kötü durmuyor kaşların. yüz ifaden değişecektir kaşlarınla beraber.

  • veritaslibertas  (16.06.17 14:07:42 ~ 14:08:27)
yani ben detayını bilmem erkek olarak ama ilk bakışta şu anki hali çok daha iyi geldi bana.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.06.17 14:07:51)
Kaşlarımla ilgili hayatımda ilk defa iltifat duyuyorum çok şaşkınım. Nesi güzel çocuk kaşı gibi :(

  • pastörizesüt  (16.06.17 14:07:52)
resimde cok doğal bir güzellik var. bence hic bozmayin.

  • for the record  (16.06.17 14:07:59)
kaslarin gayet duzgun. sekli de, yogunlugu da iyi. o gonderdigin fotograftaki kaslar cok tuhaf ve yapay duruyor. neden moda oldugunu da anlayabilmis degilim. hic elleme bence.

  • jimicik  (16.06.17 14:10:44)
keşke benim de kaşlarım seninki gibi olsa.

çok kaşım var, aşırı, öyle böyle değil. kalın ve gür kaşlıyım. 3 günde bir almam gerekiyor, şekil versin diye güvenip gittiğim kadın en son çarkına sıçtı şimdi kalın, gür ve şekilsizler. ben çok imrendim sana.
  • 111111  (16.06.17 14:12:11)
@111111 en yakın arkadaşım gibisin onun da çok kaşı var ben ona imreniyorum o bana :d

  • pastörizesüt  (16.06.17 14:13:52)
ben pek anlamam bu işlerden ama bence kaşlarınız gayet iyi. hiç girişmeyin bu işe derim. ayrıca kesin kötü olur yaptıkları. diyelim ki kötü de olmadı. bu kaş modası (eğer modaysa) bittiğinde geri dönüşü olmayan işlemler çok bunaltır bence.

  • windowsguvenlikduvari  (16.06.17 14:14:09)
Kaşların dogalligi güzel ama çok hafif şekil verilebilir bence. Fazla oval duruyor. boyle belirgin kaş istiyorum dediğin şeyi kaş kalemiyle ya da diger kalici yollarla falan yapabilirsin ama bu kez çok dogal durmaz. Hem dogallik takintim var hem de belirgin kaş istiyorum dersen pek olmayabilir yani.

  • aquarium  (16.06.17 14:17:43)
Türk kadınlarının kaşları genelde ince olur zaten. O kalın kaş tamamen Ortadoğu etkisi. Genetik bir şey yani bu. Bunu son soruna cevap olarak yazdım. Ne yaparsan yap yapay duracak. İşin tekniğini bilmem. Erkeğim. Göz çevren gayet doğal. Uğraşma böyle şeylerle. :)

  • dissendium  (16.06.17 14:23:59)
yukarıdaki arkadaşlarla aynı fikirdeyim, kaşlarınız çok güzel. hiç bir şey yapmanıza gerek yok.

  • captainobvious  (16.06.17 14:28:50)
Gönderdiğin örnek fotoğrafta kaş kalemi ile boyamışlar hocam, o kadar seyrek kaş böyle yoğun görünmez. eğer makyajla boyayla uğraşamam diyorsan; kolay olsun diye kalıcı işe de girme pişman olanı çok..
Aldırmamışsın derdin de öyle çok büyük değil, bırak dağınık kalsın.

  • lcha  (16.06.17 14:50:31)
Cevap veren herkese çok teşekkür ederim. Microblading bana göre değil onu gözüm yemedi. Moda olduğu için böyle kaşları beğeniyorum sanırım cevaplarla aydınlandım vazgeçtim bu sevdadan. Sanırım kuaför araştırıp biraz düzelttireceğim bu kadar değişiklik bana yeter :d

  • pastörizesüt  (16.06.17 14:52:28)
kaşlar süper. elletme veya elleme.

  • sutlu nescafe  (16.06.17 14:53:59)
Bence kaşını hiç bozma, böyle iyi. Kaş insanı aşırı değiştiriyor ya.
Benim kaşlarımı bir kere bu kalın kaş modasına uyarak, ısrar edip boyadılar da, aynaya bakınca "bu kim la" tepkisi verdim resmen, hemen sildirdim. Güya bir de iyi bir yerdi, sertifikalı, ödüllü makyözler falan...

Böyle doğal iyidir..
  • peggy  (16.06.17 14:56:54)
kaşlara dokunma +9999

o örnekte imrenerek gösterdiğin kaşlar da seksen tane dolgunlaştırıcı vesaireleştirici kullanıp çevresine belirginleşsin diye pudrası fondöteni allığı pulluğu sürülüp yapılıyor.

doğalı bozma lütfen.
  • eeb  (16.06.17 15:18:12)
erkegim, kaslariniz cogzel <3

  • scars dont fade  (16.06.17 15:20:19)
Ben de kaslarini begendim.

Cok istersen kas rengine uygun kas fari al. Ve dene doldurmayi, 1 dk bile surmuyor yani surmesi. Ugrasilmayacak sey degil.
Ama bu halini begendim ben. 25 yasina kadar aldirmadiysan dokunma zaten derim.
  • kuehles blondes  (16.06.17 15:30:07)
kaşlarını havaya mı kaldırdın fotoyu çekerken yoksa doğal duruşu böyle mi? övülecek bi yeri yok kaşlarının arkadaşlar abartmış biraz. değişiklik yapmak için hem kısa hem oval ondan demişlerdir. makyajını da beğenmedim. sevgiler.

  • hasmetizm 2046  (16.06.17 15:32:37)
kaşlarınıza olur olmaz işlemler yaptırmayın. gayet de güzel orijinal hali.

  • lazpalle  (16.06.17 15:34:47)
@hasmet kaşlarım yukarda kaldırmadım normali bu. Evet şekil vermeye imkan vermediği için yapcak çok bi şey yok zaten. Makyajımı ben bu şekilde seviyorum teşekkür ederim ama yorum için :)

  • pastörizesüt  (16.06.17 15:35:32)
bence yakışıp yakışmadığını test etmek için, mikroblading'e hiç girmeden, bir yerde denemelisin. ama nasıl yaparsın onu düşünüyorum. kalem, kaş farı vs iyi kullanan birinin yapması gerekli. microblading dedikleri şey kıl tekniği - yani gerçekmiş gibi kaşı doldurma.

bence kendi kaşların çok güzel. ancak diğeri kötü durur da diyemiyorum. bunu kendin deneyip görmelisin :) iyi bir kuaförde deneyebilirsin, ya da microblading yapan yerlerde deneme imkanı var mıdır bilmiyorum ama aslında en iyi onlar yapar diye düşünüyorum.
  • pokerface  (16.06.17 16:28:23)
erkek kişi gözüyle, kaşlar çok güzel, yaptırma +1

  • embermane  (16.06.17 16:33:05)
çok güzel falan demişler özellikle açıp bi daha baktım norma kaşların var ekstra güzel değil. kalınlığını bozmadan, sadece toparlayarak azcık da kalem kaşı ile boyayarak güzel bir kaş sahibi olabilirsin.

  • cabiday  (16.06.17 16:37:04)
kadın gozuyle; kaşlarınız çok güzel ve yeterli dolgunlukta. özellikle gece makyajlarında daha belirgin olsun isterseniz kas kalemi veya kas farı ile boyayın.
hic dokundurmayin ben de. kuaföre şekil vermek için kesiyorlar, sonra cali gibi uzuyor. pişman olursunuz, yapmayın.

  • balik kraker  (16.06.17 16:38:13)
Kaşın da gözün de gayet güzel. Hiç dokunma..

  • primetime  (16.06.17 16:40:11)
Bahsettiğin kaşlar çok feci, cetvelle çizilmiş gibi duruyor. Herkesin kaşı aynı şu son zamanlarda. İnsanların kendilerine has ifadeleri kalmadı.

Arkadaşlar kaşların çok güzel falan demiş ama bana normal kaş gibi geldi. Hatta biraz rötuşa ihtiyacı var kaşlarının. Şu anki haliyle kaşlarını (bilhassa kaşlarının burnuna yakın kısmı) bayağı havada duruyor. Sanki bir şeye şaşırmışsın da kaşlarını yukarı kaldırmışsın gibi. Ha dersen ki "bu benim doğal ifadem ^^" o zaman elleme, ancak ben olsam üst kısımlara biraz şekil veririm.

Şöyle yapabilirsin, koyu renk bir göz kalemiyle istediğin şekli kaşlarına çiz, geri kalanları al.
  • i m cool with that  (16.06.17 17:04:13 ~ 17:21:24)
Kaşların süper/ çok güzel/ elleme/ dokunma vb. +1

Doğallık takıntım var demişsiniz, istediğiniz tarzdaki kaşlar çok yapay görünüyor. Çok güçlü ve yoğun kaşları olan nadir insanlara yakıştırıyorum sadece. Bence risk almayın, böyle gerçekten yakışıyor size.
  • md11  (16.06.17 18:09:03)
maşallah bir tane kızı kaşı gözü gördü diye 38 kişi cevap yazmış. ne desem bilemedim.

cevap: kuaförler yapar istediğin şeyi.
  • diffarentiationation  (16.06.17 18:14:00)
kaşınızın bu doğal hali güzel. kaş çevresindeki çok göze batan kılları cımbızla temizleyip kullanabilirsiniz. benim kaşlarım da sizinkine benzer ve ben ömrümde sanırım iki kez kuaförde aldırdım, denemiş oldum ama devamını getirmedim. gerek yok. sizinki de çok doğal ve güzel görünüyor, bence bunu bozmayın.

  • chachachablues  (16.06.17 21:14:01)