Şirket iftarı

Şirkette neredeyse kimse oruç tutmuyor ama maksat bir araya gelmek olsun demişler ve böyle bir organizasyon planlanmış.

Tuhafıma giden ise gelen e-postada ücretin de belirtilmesi. Şimdiye dek irili ufaklı bir sürü şirkette çalıştım, organizasyonu personele kilitleyen bir yere ilk kez denk geliyorum.

Sizce milyar milyon kazanan şirketin bin tl bile tutmayacak (15-20 kişi çalışıyor, yazılım şirketi) organizasyona sahip çıkmaması normal mi? Patron da cimri değildi şimdiye dek şaşırdım ben açıkçası.

kimse oruç tutmuyor, iftar organizasyonu yapılıyor ve ücretli.
çok basit, gitme.

  • manuel mandalina  (13.06.17 11:02:35 ~ 11:02:44)
katılmayın madem öyleyse. ben olsam gitmem. daha az önce konuştuk biz de, bizimkiler de haftaya pazartesi yapacak ve şirket karşılıyor.

  • veritaslibertas  (13.06.17 11:04:33)
hiç normal değil. ücretliyse katılmayın, iş yerindeki insanlarla ekstra vakit geçirmek için üzerine para mı vericeksiniz bir de daha neler.

yukarıdakini yazdım ve meğer patron da böyle düşünüyormuş diyip güldüm ya hahdkjşljfkdsf.
  • evde liyakat kalmamis  (13.06.17 11:05:02)
şirketi çok merak ettim ya. gitme o ne öyle.

  • pgup  (13.06.17 11:10:52)
Davet olmamış zaten bu, personel kendi arasında gitse anlarım da, kendileri organize edip parayı ödetmek saçma olmuş. Gitme derim

  • gazozailacatmauzmani  (13.06.17 11:12:15)
gördüğüm en komik iftar programı. iftar mantığına ters yahu bu.

  • cabiday  (13.06.17 11:20:45)
ben gitmezdim.

  • battal gemalmaz  (13.06.17 11:23:45)
tahminim işgüzar arkadaşların organize etmişler bu iftarı. şirket düzenlese öderdi büyük ihtimal. zaten bu tarz şeyleri vergiden de düşüyorlar bir şekilde. o yüzden dokunmaz şirkete.

işin aslını öğrenin, canınız sosyalleşmek isterse gidin istemiyorsa gitmeyin.
  • hosein  (13.06.17 11:36:22)
İftar değil o piknik.

  • 1adam  (13.06.17 11:40:20)
bence patron düzenlemiyor bunu, şirket çalışanları kendi aralarında yapma kararı almışlar.

her ne şekilde olurs olsun gitmek saçma olur bence.
  • teritori  (13.06.17 12:00:58)
Gideceğini söyleyip gitme :) öyle saça böyle tarak hesabı

  • Fusha  (13.06.17 13:07:42)