boya sonrasi sac diplerinde kabuklanma hk.

selam. erkegim ve dun ilk defa sacimin rengini actirip sonrasinda griye boyattim kadin kuaforunde. cok begendim ama surec cok sanciliydi. rengi actirirken cok yandi ve gri boya uygulanirken yanma olayi fena bir hale geldi. bagirip ortaligi birbirine katacaktim. kadinlara saygi duyuyorum.

simdi sac diplerime dokununca kimi yerlerde kabuklanmalar hissediyorum. kasinti ya da aci yok ama bu kabuklanma olayiyla ilgili ne yapabilirim bilmiyorum. tarasam falan cok aci cekerim eminim. surulecek bir krem gibi bir sey var midir?

Geçmiş olsun. Benim de olmuştu bir keresinde. Yaklaşık 1 ay kabuklanma sürdü kaşınma ile beraber. Şimdi yeni olduğu için kaşınmıyordur ama birkaç gün sonra orangutan gibi kaşınmaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden bir daha saçıma boya sürdürmüyorum. Kaldı ki benimkinde açma işlemi yoktu. Ben 1 ay eziyet çektikten sonra ketoral şampuan kullanmayı denedim ve yavaş yavaş düzeldi.

  • curukturpkokusu  (07.05.17 14:04:21)
Nasıl bi kadın kuaförüydü ya :/ ben sürekli açtırıyorum hafif yanar ama bağıracak kadar asla olmadı. Kabuklanma da hiç olmadı. Kalitesiz malzeme mi acaba

  • ekaterina  (07.05.17 14:09:27)
@curukturpkokusu oha korkuttun ya. umarim oyle olmaz.

@ekaterina aslinda oldukca bilinen ve iyi bir yerdi. herkes isini biliyor gibiydi. kalitesiz malzeme kullandiklarini dusunemiyorum cunku muhabbet esnasinda taraklarinin, makaslarinin falan ust sinif ve pahali aletler olduklarindan falan bahsettiler.
  • hopeless  (07.05.17 14:15:11)
Kuaförün kalitesiyle ilgili olmayabilir. Benim bünyem her zaman kullandığım şeylere aniden alerjik reaksiyon verebiliyor. Her zaman temiz saçımı boyatırken o sefer alerji olmuştu. Saçı yeni yıkayıp gittiysen saç derisi hassaslaşmış da olabilir.

  • curukturpkokusu  (07.05.17 14:20:00)
alerjiniz de olabilir bu kadar abartılı olduysa. alerjisi olduğu için saç boyatamayan insanlar var.

  • veritaslibertas  (07.05.17 17:05:29)