bu herif yakışıklı mı sorusu 2

yakışıklı mı sizce?
www.instagram.com

ağzının duruşuna sinir oldum ağzına ağzına vurasım geldi çarpıya basarak çıktım.
bence değil:/

  • antihistaminik  (19.04.17 23:33:43)
güzel bir adam değil, yani baktığında ağzı burnu ne güzel demezsin, ama genel olarak bakınca gayet hoş bence.

  • blatta hiberna  (20.04.17 00:04:11)
değil, hatta tipsiz; ama çekici.

  • cezzar dede  (20.04.17 00:09:07)
çok itici.

  • pinkpeony  (20.04.17 00:42:25)
Neden itici buldunuz ya adamı?

  • limoncello  (20.04.17 00:45:39)
taş gibi adam lan buna da laf edeceksek...

  • Ufuk  (20.04.17 00:45:50)
Adam gayet çekici

  • astrid  (20.04.17 01:38:00)
erkegim, adam gayet yakisikli. buns bok atan yakisikli gostersin de gorelim

  • scars dont fade  (20.04.17 01:42:01)
yakışıklı/karizmatik arasında bi yerde bu adam ama kesinlikle çekici

salt yakışıklı diyemem ama
  • berginyonbaenre  (20.04.17 02:15:25)
yakışıklılık ''kıyas'' üzerine kurulu bir kavramdır. kime göre(kimden, daha) yakışıklı ?

ortalamaya göre evet yakışıklı, yani yolda görseniz alalede bi erkeğe göre yakışıklı. ama fotoğraflara göre (yani alışık olduğunuz, ortalama instagram zirvasına göre de) fena değil.

dediğim gibi yakışıklılık kıyas bir kavram. koy bu adamın benim yanıma, al işte inanılmaz yakışıklı. ama koy yusufun yanına değil. hayat tuhaf.
  • mete kudur  (20.04.17 03:09:08)
Gerçekten adamı yakışıklı mı? Bunun kadın karşılığı "Esra Erol güzel mi" gibi bir şey. Evlilik programı sunan bir kişi ne kadar güzel olabilirse o kadar. Bu adam da Kurtlar Vadisi'nde oynayan biri ne kadar yakışıklı olabilirse o kadar yakışıklı. Dolayısıyla belki yakışıklıdır ama bana değil.

  • aychovsky  (20.04.17 08:07:47 ~ 08:32:18)
Kimse beğenmemiş omg ben diziden biliyorum diyedir belki bilmiyorum ama bence çok karizmatik ve çekici ya, ayrıca yakışıklı da diyorum.

  • ekaterina  (20.04.17 08:16:08)
ilk defa gördüm dolayısıyla hiçbir önyargım yok. Sokakta görsem bir daha dönüp bakarım elbet ama 5 dk sonra unuturum, öyle diyeyim. Yakışıklı değil, yüz hatları keskin ve düzgün.

  • piremses  (20.04.17 09:19:53)
ibiş

  • basond  (20.04.17 13:24:24)
@basond yok artık

  • limoncello  (20.04.17 13:30:50)
@aychovsky +1. ben bu adamın oynadığı diziyi seyretmedim, kendisini ilk defa gördüm. ama esra erol bu adamın kadın versiyonu bence, aychovsky çok güzel bulmuş. benim için yaptıkları işin önemi yok. ama hem esra erol'un hem de bu adamın yüzünden, hareketlerinden, pozlarından kibir akıyor. insanın kendini beğenmesi, bakımlı olması, öz güvenli olması güzel. ama sanki bu insanlar bu özelliklerinin dışında çok çok kibirli, o yüzden insanı itiyor. farklı karakterleri olsa belki çekici gelirdi ama bu halleriyle aşırı itici.

  • cikis yolu  (20.04.17 22:58:34)